Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok koncentralni es ez...

Nem tudok koncentralni es ez nagyon elszomorit mert megneheziti az eletemet, nem tudom mit tehetnek, de nagyon magam alatt vagyok foleg a jegyeim miatt. Van koncentraciora valami tabletta?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen koncentralok a tanulasra, a jegyeim rosszak. Felevkor sok negyesem lesz bizonyitvanyba es legalabb egy harmas. Ez nagyon elszomorit, sokat sirok miatta, folyton ez jar a fejemben. Tudom hogy kepes lennek majdnem mindenbol tobbre mert megjegyzem jol a dolgokat de nem tudok koncentralni. Van hogy harom orakor haza jovok es annyira elhuzom minden hulyeseggel az idot, hogy ejfelig a tanulnivalo felett ulok. A szuleim reakciojatol is felek, biztos mergesek lesznek a sok negyes es egy harmas miatt, de ha nem is lennenek, akkor is szegyellenem magamat. A tesomra ilyen szempontbol nagyon feltekeny vagyok. O szin otos, az ellenorzoje szinte csak otosokbol all. En meg nem hogy ellenorzobe, bizonyitvanyba is harmast kapok. Evrol evre rosszabbak a jegyeim, tavaly evvegen negy 4-sem volt, sokat sirtam mert nem lehettem jobb es iden sem leszek. Lehet evvegere kijavitom azt a harmast, de nem lesz otos csak negyes. Gyakran ertektelennek es butanak erzem magam a jegyeim miatt. A szuleim csak a tesomat dicserik, o a kedvenc, ot szeretik jobban,ebbe biztos vagyok. Szerintetek ezt hogy oldhatnam meg? Ismertek jo tablettat koncentraciora es teljesitokepessegre? Segitsetek kerlek, lehetoleg ertelmes valaszokat adjatok, nagyon elvagyok keseredve, pillanatnyilag nem tudom, mit tehetnek :(

13,5/L


2013. dec. 25. 03:06
 1/4 bumbi02 ***** válasza:

Ez nem tabletta, hanem elhatározás kérdése. Ne húzdel az időtminden hülyeséggel, hanem tanulj.


Más dolog, hogy ha te amiatt siránkozol, hogy van egy hármas is az ellenőrződben, akkor elég nehéz életed lesz gimnázium, illetve egyetem során, és sokat fogsz még sírni. Ez legyen a legkevesebb gondod az életben.Én színhármas tanuló voltam, és mégis felvettek az ország egyik legjobb gimijébe, mert nem azon múlik.

2013. dec. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

zedjél omega3 (=haloaj) kpaszulát.2-3-at/nap é ginko bilobát.

Járj el minden másnap futni,az kiegyensúlyoz és felpörgeti a szellemi képességeid a sokszorosára: 10ed annyi idő alatt megjegyzed ,amit tanulni kell.Én ezt tapasztaltam. 30/n

2013. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyolc óra alvás. Rendszeresség. Örömmel adni át magad annak, ami van.
2013. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A megfelelő mennyiségű alvás kötelező, én reggelre azt ajánlanám, hogy gyümölcsöket egyél, és semmiképp sem evés után tanulj, mert az emésztés nagyon elveszi az energiát, azt hiszem van egy ilyen német közmondás is...mindegy.

Sok vizet kell inni (tiszta vizet) és a koncentrációdat azzal fejlesztheted, hogy naponta többször veszel egy mély lélegzetet és megpróbálod minél tovább magadban tartani, figyeld az órát, tudd mennyire fejlődsz. Az iskolai orvos szerint ez egy nagyon hatásos gyakorlat, de naponta végezni kell, az eredmény hosszútávon mutatkozik meg. Ami talán a legfontosabb: a megfelelő motiváció. Keress egy igazi okot, talán az nem elég, hogy testvéred eredményeit szeretnéd elérni, keress egy jobbat, ami igazán a munkára késztet.

2013. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!