Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2 kérdés lent, az egyik...

2 kérdés lent, az egyik kicsit "morbid", de szerintetek?

Figyelt kérdés

1: egy ember meddig bírja az autó csomagtartójában levegő nélkül?

2: ha valakit meg akarnak ölni és még élve berakják egy hullazsákba megfullad?

Könyvhöz kellenének a becsülések, meg egyébként is érdekel.:)



2014. febr. 2. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
És melyik kérdés a nem "morbid"? :) Ha a hullazsák légmentesen van lezárva, akkor nyilván megfullad...a csomagtartóba jut be némi levegő, de ha biztosra akarsz menni, be kell vezetni a kipufogócsövet a csomagtérbe. :)
2014. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1.: nem tudom,nem szeretném kipróbálni! :-)

2.: szerintem igen.

2014. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: hát, az első nem annyira durva:D

Amúgy köszönöm a válaszokat:) A zsákban kb. mennyi idő alatt fullad meg?

2014. febr. 2. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező ugye nem akarsz senkit se eltenni láb alól XDDD, amúgy szerintem egy olyan 2-3 óráig bírná!
2014. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit kinyírni, csak történetet írok abba kell.:D Nem akartam hétköznapi megoldást, így jóttek ezek.:)
2014. febr. 2. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:

1. A csomagtartó nincs lezárva teljesen. A hátsó ülésektől és egyéb helyekről beszivárog a levegő.

A gond a hőséggel van nyáron. A kiszáradás, éhezés és hő az, amely végezne valakivel.


2. A zsák méretétől függ.

Ha valaki téged próbálna egy ilyen zsákba bekényszeríteni, akkor valószínűleg pánikba esnél és viaskodni kezdenél, a szívverésed és a légzésed rohamosan megnőne, melynek következtében hamar elhasználnád azt az oxigént , amely a zsákban van.

2014. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!