Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztetek már így? Ez normális?

Éreztetek már így? Ez normális?

Figyelt kérdés

Mindig úgy érzem, hogy senkiben se bízhatok. Az jár a fejemben, hogy ha egy pillanatra is elfordulok akkor mit fognak tenni, mire készülnek.

Minden ami velem kapcsolatos azt magánügyként kezelem. PL.: Suliban senkinek se mondtam el, hogy nyelv vizsgázni voltam és le is tettem vagy, hogy meghalt a nagymamám és azért hiányoztam az előző héten.

Gyakran mondogatják azt nekem, hogy legyek nyitottabb és bármit elmondhatok nekik. Amire én úgy szoktam felelni, hogy: "Rendben, úgy lesz" - de belül csak arra gondolok, hogy azért akarják tudni a titkaimat, hogy majd felhasználhassák ellenem amikor eljön az idő..



2014. febr. 4. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
paranoia :D de ne aggódj sok ilyen ember van még rajtad kívül (pl én), ez van, nem lehet mindenki nyitott
2014. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerezz barátokat!
2014. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez vagy valamilyen generációs cucc, vagy előző életedben besúgó voltál. Szüleid is ilyenek?
2014. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szüleim nem hiszem, hogy ilyenek.

Azt még hozzáteszem, hogy ha tudnám, hogy a másik úgy se jönne rá, akkor még a nevemet se mondanám meg neki..

2014. febr. 4. 21:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is így érzek.
2014. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valami titkod van?
2014. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dettó. Amúgy én nagyon sok emberrel szoktam beszélgetni, csak éppen érdemben soha nem mondok magamról semmi információt. Tehát nyitott vagyok én, csak magamról ne kelljen semmit mondani, de amúgy mindenről szívesen beszélgetek. Ennek ellenére én elég sok ember titkát tudom, valahogy mindig elmondják, vagy rájövök.
2014. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Korabban elofordult hogy elarultak/kibeszeltek/felhasznaltak rolad informaciot ellened?
2014. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7 nagyon emlékeztetsz magamra

suliban szinte mindenkit ismerek és mindenkiről mindent tudok, de ha rólam kérdezősködnek akkor mindig kitalálok valamit, hogy eltereljem a figyelmüket vagy ha jön be akkor megfordulok és azt mondom, hogy el kell intéznem valamit :/

2014. febr. 4. 21:16
 10/13 A kérdező kommentje:
#8 amit felsoroltál azok közül már az összes megvolt
2014. febr. 4. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!