Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy azt érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy azt érzem, hogy szükségem van magányra, és a párommal sem akarok beszélni? Ti mikor éreztetek ilyet?

Figyelt kérdés

Egy vitán vagyunk túl, nem volt nagy, de úgy érzem mindkettőnket megviselte.

És most úgy vagyok vele, hogy ma nincs kedvem senkivel sem beszélni, és vele sem. Nem tudom hogy viszonyuljak majd, ha esetleg neten vagy telefonon beszélünk.Holnap találkoznánk így is úgy is.

Nektek volt ilyen, hogy nem kerestétek az Ő társaságát?

Normális? És mitől van? Régi lesz-e a kapcsolat ez után?

17L


2013. máj. 26. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel. Ha nem akarsz, nem kell beszélni vele. Senki sem tart pisztolyt a fejedhez.
2013. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most vagy 17... MAjd pár év múlva rájössz, hogy ezeken nem kell fenn akadni.

Ha nincs kedved, hát ne. MEg kell szépen mondani neki, hogy már pedig egyedül leszel ma, se telefon, se találka.


Hogy milyen lesz a kapcsolatotok arról fogalmam sincs... De, tanuld meg egyedül is jól érezni magad, túllépni az ilyen dolgokon.

Nálam is volt ilyen, még megvagyok.

2013. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ugyanebbe a helyzetbe vagyok.. most nekem is csak magányra van szükségem
2013. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Figyelj én is 17 vagyok, de ehhez hozzá kell szokni. Ez nem csak egy vita után jön elő, hanem akár bal lábbal keltél, nincs kedvem semmihez, összevesztél valaki mással stb. Ilyenkor is van, hogy én nem akarok a barátommal beszélni, és nem hogy vele, senki mással sem. Ezzel szemben van amikor senki más társaságára nem vágyom csak az övére.


Viszont az váltig állítom, hogy egy vita után, inkább beszéljétek meg a dolgokat nyugodtan, mi is mindig azt csináljuk, monduk nekünk fél év alatt csak nagyon apró, szinte vitának nem is mondható szóváltásaink voltak, amiket általában én kezdek. De akkor is, inkább mindent megbeszélünk és így azért sokkal jobb lesz.


Valamint arról, hogy milyen lesz ha majd beszéltek telefonon, meg találkoztok. Ugyanolyan. Ha látja, hogy nincs kedved semmihez, akkor vagy megpróbál megvígasztalni vagy nem, de lehetséges, hogy a vita után azt fogja hinni, hogy nagyon haragszol rá és ezért vagy ilyen. De amúgy próbálj meg úgy viselkedni mint eddig, ne erőltess semmit, csak tedd azt ami jól esik.


17/L

2013. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mindent tisztáztunk, megbeszéltük a dolgokat, de ha felhívna, beszélnénk nem tudnék olyan lenni, mint eddig, hogy vidáman mesélgetek stb, és ezt furcsállom.

Ha pedig látja, hogy nincs rendben valami, nem próbál vigasztalni, hanem inkább ő sem mond semmit, és így hallgatunk, akárhányszor beszélünk. Viszont élőben ez nincs, akkor mindketten a 'régiek leszünk'

Ha ma nem beszélnék vele, akkor gondolom abból is vita lenne. Így nem tudom mit tegyek.

2013. máj. 26. 12:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egy kisebb vita után így érzel, akkor szerintem ezt az egészet fölösleges erőltetni. Mi lesz veled, ha majd 10-15 év múlva házas leszel és komoly házassági vitáid lesznek, mert lesznek: pénz, gyereknevelés, komolyabb konfliktusok...etc.
2013. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egy kisebb vita után így érzel,szerintem sem túl stabil a kapcsolat.
2013. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hova lett a válaszom?:O
2013. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ha pedig látja, hogy nincs rendben valami, nem próbál vigasztalni, hanem inkább ő sem mond semmit, és így hallgatunk, akárhányszor beszélünk."


Ez a probléma. Így nekem se lenne kedvem beszélni vele.

2013. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:/ ...hát nem tudom.

Ma még nem beszéltünk.

2013. máj. 26. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!