Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, ha egy...

Mi lehet az oka, ha egy ismerősöm egyik napról másikra, minden előzmény nélkül letilt facebookról?

Figyelt kérdés

Facebookon irkáltam vele időnként, az iskolám városában lakik, de nem iskolatárs. Van pár ember az iskolámból, akiket én is ismerek meg ő is.

De én szerintem ennek, hogy minden előzmény nélkül letilt, úgy hogy korábban azt mondta nem zavarja hogy írok, szívesen válaszol, meg nem mondott semmit hogy idegesíteném, a magyarázata csak valami pletyka lehet, szerintetek nem? Egy pletyka, amit az iskolatársaim terjesztenek rólam.


2014. febr. 5. 22:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Amiről ő ma értesült, ezért ma tiltott le.
2014. febr. 5. 22:23
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem vagy különösebben a barátja, akkor lehet, hogy tisztogatott az ismerősei között és akik távolabbi ismerősök, azokat letiltotta, törölte. Néha én is szoktam ilyet, mert párral már évek óta nem beszéltem és már azóta semmi közünk egymáshoz.
2014. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam ilyet pár ismerősömmel, de azért, mert nagyon nem szeretem a helyet,a hol lakok, és gondoltam, amit ők tetszikelnek nálam, azoknál is megjelenik, akiket nem szeretek. És szakítani akartam a múlttal.
2014. febr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
énis tiltottam már le részegen embereket...
2014. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyik csoporttársam az egyetemen tiltott le FB-ről, mert egyszer elmondta nekem, hogy járni akart velem, de én meg közöltem vele, hogy én meg nem és ezen besértődött és letiltott. :D Van ilyen, nem nevezhető érett felnőtt viselkedésnek ez.
2014. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!