Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy ismerősötök ilyeneket...

Ha egy ismerősötök ilyeneket kérdezne elvesztené a bizalmatokat? És elkezdenétek róla terjeszteni miket kérdezett?

Figyelt kérdés
Tettem már fel hasonló jellegű kérdést, csak nem erre kérdeztem rá, azokat a kérdéseket amiket azokban is leírtam. "Mit tennél ha..." kezdetű kérdéseket utána egy szituációval, mondjuk ha az utcán megtámadnának, eltévednétek egy sötét erdőben és aztán ijesztő dolgok történnének, vagy bent rekednétek egy nagy, elhagyatott házban egyedül, vagy ilyesmi. Ha egy élőbeli ismerősötök ilyeneket kérdezne, elvesztené a bizalmatokat? Mit szólnátok hozzá? Nem túl közeli ismerős, de nem is tök idegen, mondjuk egy iskolatárs pl.
2014. febr. 7. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám az illetőről, hogy egy fárasztó kis ketyós...
2014. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lollipop Girl válasza:

Vagy pszichopatának nézném és próbálnám elkerülni,vagy mindent túlgondoló nyominak,akinek nincs rendes élete,vagy felkeltené az érdeklődésem mert néha engem is érdekelnek ezek a dolgok.

Viszont nem tudok egyértelműen válaszolni mert függene a szituációtól is,attól is h mennyire ismerjük egymást,illetve h nem-e tűnsz betegnek.

Bocsi h őszinte voltam.

20/L

2016. jan. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!