Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti elkezdenetek a hozzataplala...

Ti elkezdenetek a hozzataplalast a helyemben? A babam 6 honapos elmult 2 hete, de azota beteg, most antibiotikumot kap.

Figyelt kérdés
nem akarja bevenni, attol persze megy a hasa, nem nagyon durvan, pedig kap probiot. eddig csak cicit kapott. varja, meg mig meggyogyul vaggy adjak neki?
2013. dec. 10. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
én elkezdeném kóstoltatni. úgyis almával, barackkal, répával, sütőtökkel kell kezdeni, ezekbe vitamin is van, és az most nem árt neki. erőltetni nem kell persze, csak szép fokozatosan. kóstoltasd meg vele az almát, és majd látod a reakcióját. jobbulást!
2013. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabszem ***** válasza:
várd meg sztem amíg elmúlik a hasmenés, utána nyugodtan elkezdheted.
2013. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt a hasmenés, nyugodtan kezd el. Első nap pl. úgyis csak 1-2 kanál almalevet szokás adni, szóval mire eljutsz odáig h megegyen egy adagot kell majd idő. Én 5 hónaposan kezdtem, mert láttam rajta,h enne mást is anyatejen kívül és kb. 6 hós korára lett úgy,h megeszik egy rendes adagot. Van amelyik még lassabban szokja meg. Az enyém amúgy ugyanannyiszor szopizik mint idáig, csak annyi a különbség hogy kevesebbet, mert jobban tele van a pocak a bébiételtől.
2013. dec. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak ha meggyógyult.

Ha vmit nem bír a szervezete, nem fogod tudni, hogy az ételtől van rosszul, vagy még a betegségtől.

Beteg gyereknél nem próbálkozunk.

2013. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is várnék, mert nem tudod, hogy ha hirtelen rosszul lesz mitől van. Lányomnak kb 1 éves koráig ha antibiotikumot kapott ment a hasa. Kétszer kellett neki ez idő alatt, de hiába kapott mellé probiotikumot ment neki a hasa. Sajnos sokat beteg és azóta is volt pár alkalom hogy kellett neki antibiotikum, de már nem megy a hasa tőle. most már 4,5 éves. A kisebbik eddig kétszer kapott antibiotikumot, egyszer 5 hetesen, és egyszer 1 évesen, egyszer sem ment a hasa tőle. Szóval ez valamennyire egyénfüggő lehet.
2014. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!