Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki kiközösít, mert...

Mindenki kiközösít, mert kicsit szerencsétlen időszakomban vagyok. Mit tegyek, hogy ne érezzem magam ennyire pocsékul?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy szerencsétlen időszakban vagy?
2014. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kiközösítés kegyetlen és durva dolog. Nem gondolom hogy sajnálnám azoknak a társaságát, akik kiközösitenek. :)
2014. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok szerencsétlen, hogy néha-néha felbukok dolgokban, elrontottam nagyon a felvételit, pedig jó tanuló vagyok, mondtam és tettem párszor elég nagy hülyeségeket. Amúgy nem is a társaságuk hiányzik, vagyis az csak kicsit hiányzik, inkább az zavar, hogy kibeszélnek, röhögnek rajtam és ha akarok tőlük valamit kérdezni a suliban, vagy csak mondani valamit, akkor inkább elmennek, mielőtt sor kerülne rá.
2014. febr. 7. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Temetkezz olvasásba, zenehallgatásba, valamint próbáj új kapcsolatokat kialakitani - akik pótolják ezeket, akik kiközösitenek - akár neten keresztül!
2014. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagyis, iskolai osztály. Egész nap nagyon kinos lehet közöttük lenni ugy, hogy ki vagy közösitve. Osztályfőnökkel beszéltél négyszemközt erről ? Biztosan tudja, hogy lehet a kiközösitést is megoldani, legyél hozzá bizalommal. Kitárgyalnak, kiröhögnek ? mi az oka ? Miben vagy más mint ők ?
2014. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam kiközösitve iskolában. Indokolatlanul, és ezért különösen fájt, és összezavart, mert magamban kerestem a hibát. Nem is gondoltam arra, akkor, hogy milyenek a többiek, hogy bennük is lehet hiba. Sokat sirtam, nem szóltam senkinek róla, annyira szerettem volna, hogy ne közösitsenek ki, hogy majdnem feladtam magam. Aztán még sem, és szép lassan, egyenként, ők békültek ki velem. Azóta az élet igazolta, hogy ők voltak a durvák és a gorombák, és agresszivak.
2014. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!