Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan, reagálnátok a...

Ti hogyan, reagálnátok a következő életszituációra?

Figyelt kérdés
Van az iskolában egy szerencsétlen magányos vézna komorképű alacsony gyerek akit minden nap elvernek és nevetség tárgyává tesznek diáktársai. De ez a gyerek egy évre eltűnik majd nemzetközi hirnévvel, kockás hassal és izomagyú Román verőlegényekkel valamint egy Lamborghini kocsival tér vissza. Örülnétek sikerének és elfogadnátok hogy, félreismertétek vagy felkapaszkodott senkinek tartanátok továbra is?

2013. dec. 23. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem vertem volna. De ha mégis. Igen. Elismerném, és nem néznék nagyokat ha Engem is elverne.
2013. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
előtte is és utána is kerülném. Alapból nem verek meg másokat, de pofám se lenne odamenni jópofizni.
2013. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Bűnözésből "híressé" válni: ezt én nem tekintem sikernek.
2013. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 piriiiiii ***** válasza:
Lövésem sincs, de azon megakadt a szemem, hogyha eleinte a kedves diáktársak elverik, majd utána örülnének-e a sikerének? Hm... ez elég paradoxon.
2013. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te lennél az az esetlen gyerek kérdező?:D
2013. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem jópofiznék vele továbbra sem. Mondjuk eleve, ha nem csípem, elkerülöm, nem verem, úgyhogy amíg nem engem akarna megveretni az izomagyú Román verőlegényekkel, addig ugyanúgy nem törődnék vele, mint előtte.
2013. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3

Tévedsz. Az a legnagyobb siker. Egy politikust max. összevernek az utcán, na de egy nagy spíler gengszter? :)

Nyílvánvalóan kell érzék a bűnözéshez is, ugyanolyan munka mint a többi, csak illegális.

2013. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ha valaki nem születik gengszter családban akkor ahoz hogy, gengszterré váljon valahol el kell hogy, kezdje a létra alján.
2013. dec. 23. 23:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Épp ez az. Ehhez kell "tehetség". Tele van az utca kis halakkal, akik fel akarnak emelkedni. Ha kimozdulsz a komfort zónádból, és olyanokkal is beszélgetsz, akikkel amúgy nem szoktál, 3-4 nap alatt találsz egy gengszter-tanoncot.



Hogy a kérdésre is válaszoljak: Rohadtul irigykednék, de kerülném. Nem szívesen beszélgetek gengszterekkel. :)

2013. dec. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Van az iskolában egy szerencsétlen magányos vézna komorképű alacsony gyerek"

...1 év...

"Van az iskolában nemzetközi hirnévvel, kockás hassal és izomagyú Román verőlegényekkel valamint egy Lamborghini kocsival"


Te nem életszituációról beszélsz, hanem külsőségekről, jelzőkről, nem jellemről: mit tett? hogyan tette? miért tette?

Éppen ezért az, hogy ki minek tartotta vagy tartja az az illető saját gyermeteg agyának szüleménye, nem a valóság.

2014. febr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!