Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért alakult ki, hogy akik...

Miért alakult ki, hogy akik egy bizonyos zenét hallgatnak, azok egy bizonyos módon is öltözködnek? (Pl. Rocker, rapper, diszkós, emo stílus. )

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A lázadás természete miatt. Az egyéniség egy kifejező eszköze.
2013. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, én is elgondolkoztam már rajta:) Tizenéves koromban nekem is volt pár sztereotípiának megfelelő öltözködési szokásom (bőrkabát, bakancs, fekete nadrág - kitalálod, mit hallgattam?:)), igaz, említett lábbelit csak télen hordtam, és pólóim/pulóvereim sem feketék voltak, tehát nem voltam a "kemény mag" tagja.
2013. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Gyakori de nem alapszabály. Én rockzenét hallgatok, de mégis úgy öltözködök, mint egy nő.
2013. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, én nem mondtam, hogy kötelező jelleggel kell ezt csinálni. És értem, hogy lázadás, meg szubkultúra, csak érdekes, hogy összekötődött a dolog a zenével. Pl. ilyet is hallottam már, hogy a rapperek nem bírják a rockereket. nme tudom, így van-e.
2013. nov. 12. 19:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hát én ebben ismét különc vagyok, rapp-et hallgatok, emosan öltözök és egy rocker a legjobb haverom xD
2013. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. Qrva vagy baromság. Ha csak nem személyes az ellenszenv, ép eszű ember nem ócsárolja a másikat zenei ízlése alapján.
2013. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rappet hallgatok, az öltözködési stílusm is ahhoz hasonló..Az egyik legjobb barátnőm discos, a másik pedig rocker.. Bulizni is szoktunk együtt, én elmegyek velük a discoba ők eljönnek koncertekre, koli szobában vegyesen teszünk be zenét, tehát nem feltétlenül igaz, hogy a rockerek utálják a rapereket.. Bár lehet korosztály függő..23/L
2013. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondoltam, de érdekelt azért, mit mondotok. Az eredeti kérdésre még várok véleményeket.
2013. nov. 12. 19:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tiniknél van így, önkifejezés eszköze. Felnőtteknél már sokkal ritkábban figyelhetsz meg ilyet, mivel ők már tisztában vannak azzal, hogy mással kell kitűnni a tömegből.
2013. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kojee ***** válasza:
Az ember társas lény, különböző csoportokban éli le az életét. Ha egy megadott szubkultúra jegyeit viseli valaki, azzal jelzi, hogy hova tartozik, így az idegenek számára is egy irányt mutat arról, hogy ki is ő, valamint a csoporthoz tartozását is erősíti.
2013. nov. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!