Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobban vonzódom a szomszédnőmh...

Jobban vonzódom a szomszédnőmhöz mint a korombeliekhez! Valami tanács?

Figyelt kérdés

Egy fél éve élek egyedül.Mikor beköltöztem már akkor harmonikus volt a kapcsolatunk mivel szó nélkül jött és megkérdezte,hogy segíthetne e valamit.Aztán hétvégente felváltva hívjuk meg egymást ebédre (imádok főzni).Mindig is egy ilyen szomszédra vágytam mert egy idegen falúban lakok most.Szóval,őt ismerem a legjobban.Szeretek a társaságában lenni,szerintem ő is így érez.Mellesleg irtó jól néz ki.

A minap jöttem,hogy talán megpróbálhatnám vele,mert eddig csak ő az aki felvillanyozott.Csak félek,tartok tőle egy kicsit.Ő neki sincs senkije se.

Én 22F ő 31N


2014. febr. 8. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha kihagyod életed végéig bánni fogod!!!
2014. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is 31N vagyok, és siiiimán bevállalnék egy 22 éves fiút. A te eseted annyiban problémás, hogy ha esetleg utána szétmentek, akkor nem lesz valami jó állandóan látni egymást, szóval kicsit "házi nyúl" jellegű a dolog.
2014. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,ez az amitől parázok...De megfogom kérdezni szerintem mert bántana a tudat egy életen át,hogy kihagytam!
2014. febr. 8. 20:30
 4/4 anonim válasza:

Szerintem akár működhet is. Nálunk a férjem 6 évvel fiatalabb tőlem, és már 9 éve együtt vagyunk, van egy kisfiunk is.

Ismerek más párt is, akinél 8 év a különbség a nő javára, ők is régen együtt vannak, 2 gyerekük van.

Szóval, ha szeretéd, és ő is, akkor csapjatok a lecsóba.

Ha esetleg mégsem megy a dolog, és kultúráltan váltok el, akkor nem kell fújni egymásra, az elején egy kicsit biztosan kellemetlen lenne, de egy idő után szerintem ez elmúlik (persze csak ha nem haraggal váltok el).

Szóval egy próbát megér szerintem.

2014. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!