Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés koncerten lenni?

Milyen érzés koncerten lenni?

Figyelt kérdés
Ott élőben másabb, jobb a zene, mint pl. youtuberól vagy zene CD-ről?
2014. febr. 9. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ég és föld a különbség...
2014. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Engem általában csalódás ér élő koncerten, sajnos még ha sikerül pont középre állni, akkor sem szól tisztán, mindenféle mellék zörejek vannak, és hát élőben senki nem tud úgy zenélni, mint amit a studioban felvesznek és összeraknak daraboként. Úgyhogy szerintem nem jobb. Annyiban jó, hogy ha szereted pket, akkor közel állsz hozzájuk, netán még rád is néznek, egy levegőt szívsz velük.
2014. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mire mész meg a technika. Hallgattam már koncertet olyantól ( pedig elég húzós ára volt) akinek ha nem tudom a szövegét nem is lehetett volna érteni, volt régi szám amit adtak annak totál érthetetlen volt a szövege. Viszont van ami nagyon jól szól élőben is , mert van is hangja az énekesnek nem csak tisztázzák aztán benyomják cd-re.
2014. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
SZuper,(én attól is nagyon feldobódtam, amikor vidéken rendezett focimérkőzéskor rengeteg ember özönlött,lovasrendőrök is felügyeltek) Az élmény egy koncerten, életreszóló..szuper
2014. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont a tömeg hangulata az a plusz, amit egy koncert ad. Az, hogy tombolhatsz egyet a tömegben, a hangos zenére, pont ez az, amit egy hangfelvétel nem tud visszaadni.
2014. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Isteni.... Semmihez sem fogható.

Idén Sziget <3

2014. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
teljesen más élmény, mint otthon hallgatni zenét. nem mondanám, hogy jobb, se azt hogy rosszabb. én csak olyan együttesek koncertjeire szeretek járni amiket már régóta ismerek, nem a legjobb módja szerintem hogy megismerj egy előadót. A legjobb benne, hogy olyan emberekkel vagy körülvéve, akik ugynazt a zenét szeretik és nagyrészüknek emiatt hasonló a stílusuk, gondolkodásmódjuk. Nagyon jó érzés annyi szimpatikus emberrel együtt megtapasztalni azt a "vibrálást", amit csak egy koncerten élhetsz át.
2014. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Életem legjobb élménye az a két Depeche Mode koncert volt,amin részt vettem.

Csodálatos,leírhatatlan... :)

2014. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy milyen érzés koncerten lenni? Hát azt hiszem én erről sokat tudnék mesélni, ugyanis több mint 700 különböző koncerten voltam eddig életemben. Valóban más egy élő koncert varázsa, elsősorban a többi néző miatt is, meg a hangerő miatt is. A zene és az ének természetesen más, mint amit a cd-n hallunk, kivéve, ha éppen nem egy playback koncerten vagyunk. :) Sok olyan koncerten voltam már, ami annyira tetszett nekem, hogy sajnáltam, hogy egyszer vége lett, viszont olyanok is voltak, amiknek már szinte vártam a végét. De ez persze az éppen adott hangulatomtól is függ, meg a körülményektől is, lásd pl. időjárás, vagy esetleg a kevés nézők miatt. Az persze ad egy pluszt, hogy a koncerten élőben lehet látni az előadót vagy az együttest, meg hát utána akár autogramot is lehet kérni tőlük, vagy fényképezkedni velük. Ezek miatt jó koncertekre járni. Az már persze mád kérdés, ha esetleg néha hamisan zenélnek vagy énekelnek, ez benne van a pakliban egy élő koncerten. Ami talán kicsit bosszantó tud lenni a koncerteken, hogy elég sok előadó szinte mindig ugyanazokat a dalokat adja elő, és nagyon ritkán változtat a repertoárján. Pláne ha a dalok közötti összekötőszövegek is szinte mindig ugyanazok nála. :) De ha elmész egy koncertre, akkor te is megtapasztalhatod majd ezeket a dolgokat, amiket mi leírtunk itt neked. :)
2014. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DeAnn ***** válasza:
Egy koncert nagyon jó! Ami elronthatja az a tömeg. Attól függ, milyen koncertre mész. De már csak azért is megéri koncertezni, mert (gondolom) a kedvenc együttesed szeretnéd megnézni, már az is egy élmény.
2014. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!