Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni egy olyan...

Mit tudok kezdeni egy olyan emberrel, aki nem veszi észre, hogy idegesítő?

Figyelt kérdés
Kb. napi 8 órát vele kell eltöltenem, és a rövid válaszaimból, érdektelenségemből nem veszi észre magát, hogy semmi értelmeset nem mond egész nap, de mégis csak mondja, mondja... és várja a választ. Én nem vagyok olyan ember, aki bármikor, bármilyen helyzetben, bármiről tud beszélni, ezért igencsak nehéz "választ" adni a semmire. Ha neten rám ír inkább vissza se írok, vagy elintézem rövid válaszokkal, de ő csak folytatja...
2014. febr. 10. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:

energia vámpír.

erre keress rá,sok könyvet írtak róluk,meg a védekezésről ellenük.

2014. febr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Istenem első...Azt hittem már kihaltatok. De nem, mindig vannak újabb hülyék.
2014. febr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmit ..


Ignorálod és nem válaszolsz!


Ha pedig erőszakoskodik, közlöd, hogy most nem rá figyelsz.


Ennyi.


Nekem is iylen marhaa kollegám, meg azt birom amikor esetleg valamit csinálok elkezd nekem jelenteni, hogy ő akkor most ezt csinálja aztán meg majd azt azután meg amazt ezt meg ide rakta azt meg oda amazt meg amoda, de azután majd átrakja máshova ha kész..


Borzasztóóóóóóóó,,,,

2014. febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megmondani az igazat, és amit szeretnél, kérni tőle.

"Légy szíves, ne kérdezgess, mert nem szeretnék beszélgetni, sokkal jobban érzem magam, ha csöndben vagyunk."

Vagy valami ilyesmi.

2014. febr. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. febr. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne közölni vele, hogy nem akarsz vele beszélgetni, bár meg kellene hallgatni a másik felet is, ő mit mond erről.

Engem meg idegesítenek az olyan emberek, akik pár szavas válaszokat adnak, mogorvák, élettelenek, valami másik bolygón élnek. Nem túl szociális a viselkedésük, dolgozni velük együtt képtelenség.

2014. febr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!