Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok nagyon egy...

Szerelmes vagyok nagyon egy fiúba. Minden nap látom az utcán. (? ) lent irja

Figyelt kérdés
7.-dikes lány vagyok és mostanába egy fiút látok az utcán minden nap.Nagyon szép,suliból jön haza.Lehet középiskolás.Úgy néz ki mint Eminem *-*.Nem tudom hogy jőjjek vele össze mert még nem is ismerem.:s...eddig még pasim se volt

2014. febr. 12. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Talan szolitsd meg....
2014. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem.. Nem beszéltél még vele, nem is ismered milyen valójában. Szerelem helyett fogalmazzunk úgy, hogy nagyon tetszik neked. :)
2014. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj neki "véletlenül", majd kérjél tőle bocsánatot és kérdezz tőle valamit, ha beszédbe elegyedik veled, akkor te is tetszel neki, ha nem, akkor azt úgyis észreveszed, de ha középiskolás, akkor nem hiszem, hogy egy hetedikes kislánnyal fog randizni.
2014. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Igaz e nem szeretem csak fellángolád vagy is csak nagyon be jön neked, szerelmes akkor leszel ha megismered elbirod magad mellè kèpzelni ès nem birod ki ha nincs veled :)
2014. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
bocsika *szerelem
2014. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem szerelmes vagy, hanem tetszik neked egy fiú, aki hasonlít arra az emberre akiért esetleg rajongasz.

13 évesen nem biztos, hogy egy középiskolás fiú kegyeiért kellene harcolni, vagy akár kezdeményezni bármit is. Kislány vagy még, inkább tanulj, ne a fiúk után fuss. Lehet, hogy az én gondolkodásom gyöpös és régimódi, de én még mindig azt vallom, hogy a fiú udvaroljon egy lánynak, és ne fordítva. No meg ha lehet, ne az általános iskolába.

2014. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
pff itt már minden lánynak valami 7 pasija volt.xd csak én vagyok más>:ff
2014. febr. 12. 15:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. Merre felé laksz? Ismerős vagy nekem! :)
2014. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem Magyarországon.
2014. febr. 12. 15:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor mi van, ha minden csajnak 7 pasija volt? Te is be akarsz állni a sorba?! Ha 13 évesen valakinek 7 barátja volt már, azt már jogosan nevezhetjük rib**nak. Amúgy meg fiúra nem szokás mondani, hogy szép. Esetleg helyes, vagy jól néz ki. Szerintem se akarj még pasizni, lesz még erre elég időd. Nekem is volt már 1 srác akibe azthittem, hogy szerelmes vagyok, de csak tetszett. Elmúlt pár nap alatt. Szóval, ha ránk hallgatsz, akkor tanulj és, ha középiskolás leszel, majd meglátod, hogy ott is lesznek helyes fiúk, akikkel napi szinten beszélni is fogsz, nem csak látod őket az utcán.

14/L

2014. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!