Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen ha 16 évesen egy 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen ha 16 évesen egy 23 éves fiúba vagyok szerelmes és ő is belém?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kemény
2014. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szar.Egy 23 évest miért érdekelné egy kislány, hacsak nem a lyuk miatt?:D
2014. jan. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyeseknel hirtelen koszont be a szerelem. Vagy 1 hete meg ismerkedos kerdest irtal ki...XD helyeben szetnyomnam a babapuncidat.
2014. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Menj biztosra hogy tényleg nem csak a szex érdekli e veled kapcsolatban.
2014. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ menyik típusú 23 évesről beszélünk. Ismerek, olyat aki 23 évesen felnőtt férfi, dolgozik, külön él és felnőtt nőkkel ismerkedik. És ismerek néhány olyat is akik rihegnek-röhögnek, 18-nak látszanak, anyuci tartja el őkek és életképtelenek. Az utóbbiról el tudom képzelni, hogy kezd egy tinikislánnyal, mivel egy szinten vannak. Az előbbiről viszont nem, még csak szexre sem...
2014. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16 évesen 1 éve együtt voltam a 22 éves barátommal..:) Nem olyan lehetetlen azért :)

17L

2014. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!