Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki volt mar olyan helyzetben...

Ki volt mar olyan helyzetben hogy szerelmes volt egy fiuba es a legjobbaratnoje is abba a fiuba volt szerelmes? Szerintetek a fiut vagy a baratnomet valasszam?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 20:34
 1/6 anonim válasza:
a szerelem múlandó, de a barátság nem :) szóval a barátnődet!
2013. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kovács Elu válasza:
akivel jobban kijössz :)
2014. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

hát én most elmondok egy sztorit

volt egyszer egy tábor

ott a barátnőmnek meg nekem is ugyan az a fiu teccet

megbeszéltük hogy nem lesz vele semmi

de ő másnap odament és illegette billegette magát előttem másnap már odase jött hozzám ment a fiúhoz aztán rá egy hére odajött hozzám a fiu és elmondta hogy amiota csak meglátott azóta belém szerelmes én meg m

2014. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
megkérdeztem hogy nem a barátn9mbe vagy szerelmes és mondta hogy ö elmondta neki hogy köztük nem lesz semmi de egyfojtába nyomult és azóta nem beszéltem a lánnyal szoval vigyázz
2014. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En voltam... Hagytuk h a fiú Döntsön
2016. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Èn voltam már ilyen helyzetben...mikor a fiúval már kavartunk egy ideje, a legjobb barátnőm összejött vele.(szebb nálam, okosabb is). Tönkrement egy barátság, egy kezdeti kapcsolat, azèrt, hogy neki másfèl hètig legyen fiúja...
2018. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!