Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehangoltság ellen természetes...

Lehangoltság ellen természetes módszerekkel hogyan lehet védekezni?

Figyelt kérdés
Az ősz kezdetével egyre depisebb leszek, főleg ha már hamar sötétedik, esős lesz az idő. Kinek mi vált be erre? Gondolok itt teákra, természetes anyagokat tartalmazó kapszulákra...
2011. szept. 3. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Citromfű és levendula, amit meg kéne próbálnod. Én a levendulát szoktam inni, csodát nem kell várni tőle, de elaludni tényleg segít.
2011. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezzel én is hasonlóan vagyok..próbálj arra gondolni hogy nemsokára ott a téli/tavaszi szünet, vagy gondolj arra hogy amid van, hogy van otthonod, vannak barátaid, stb. tehát olyanokra, amit nem mindenki mondhat el magáról..nekem ettől mindig jobb kedvem lesz.
2011. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolkodni is jó, de lehet cselekedni. Mozgás, zene, szex. Lesarkítva: a mozgás boldogsághormonokat termel (persze nem 2 lépésről beszélünk), a zene közvetlenül hat a limbikus idegrendszerre, a szex meg.. hát azt meg ismerjük. De kiváló időszaka ez az alkotásnak is. Ha érdekel valamilyen terület, akkor kezdj el áramkört tervezni, sálat kötni, hímezni, festeni. Semmi sem akadályozhat meg kreativitásod kiélésében. Már ha tényleg akarod. Keresd önmagad, vedd elő a rég halogatott dolgaid, nézz sok napfényes filmet, műsort a tv-ben, korcsolyázz. Vannak lehetőségek, nem kötelező a sötétet bámulni.:) Szóval cselekvééés.
2012. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!