Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nap mint nap látok sok szimpat...

Nap mint nap látok sok szimpatikus embert, de nincs bátorságom leszólítani őket. Ez miért lehet? Később változhat majd?

Figyelt kérdés
Ha valakihez odamegyek akkor meg nem jut eszembe semmi amit mondhatnék. Emiatt nincsenek barátaim. Ha meg mondok valamit az az érzésem senkit se érdekel.
2014. febr. 13. 07:49
 1/2 A kérdező kommentje:
18/F vagyok
2014. febr. 13. 07:50
 2/2 anonim ***** válasza:

Engedd el magad! Legyél olyan "ezzel már úgy sem veszíthetek semmit" állapotban és legyél önmagad. Gondolj arra ami a másikkal kapcsolatban érdekel téged és arról kérdezd őket. És ezt próbáld meg rögtön amit elhatároztad vagy úgy érzed, hogy barátkozni akarsz velük. Mert általában mikor az ember túl sokat gondolkodik rajta, nme fogja megtenni.(saját tapasztalat.) Mivel szerintem sokkal jobb gyorsan cselkedni, mint sokáig elmélkedni azon, amit tenni fogsz, így legalább nem lesz időd elbátortalanítani magadat. :)

És remélem sikerülni fog, majd barátokat szerezned. Mert valakit BIZTOSAN érdekelni fog, amit mondasz. Higyj nekem. :) Én általában mindegyik számomra szimpatikus emberrel tudtam beszélni alkalomadtán, pedig sosem voltam az a laza típus, de azért próbálkozok és szerintem már egyre jobban megy. :) Csupán ezeket kell a fejedben tartanod. Mert hidd el, NEM vagy egyedül, tehát lehet lesznek emberekek akiket nem fogsz érdekelni és akik nem fognak kedvelni, viszont olyanok is lesznek, akiknek nagyon fontos leszel, bármilyen hitetlen is belegondolni. :)

Remélem segíthettem. :)

2014. febr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!