Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiatal, aki sose mosolyog,...

Egy fiatal, aki sose mosolyog, hanem mogorván vagy komoran néz, mások kérdéseire tömören válaszol, és önbizalomhiányos, az sose lesz senkinek szimpatikus?

Figyelt kérdés
Ti hogyan viszonyulnátok olyan emberhez?
2014. jan. 31. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Hasonló tulajdonságú emberrel megtalálhatja a hangot, de nem szabad erre támaszkodni. Ki kell szakadni ebből az állapotból mert a léleknek sem jó hosszabb távon.

Én próbálnám őt bátorítani hogy merjen változtatni

21/F

2014. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
De, majd ha kilábal ebből a helyzetből, ami azt okozza, hogy kénytelen igy viselkedni, akkor szimpatikusabb lesz. :)
2014. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mivel én is ilyen vagyok szivesen barátkoznék, társalognék vele. Persze ha van közös témánk, és hasonlít a lelkünk. Megváltoztatni nem akarnám, mivel ha barátok lennénk alapvetően máshogy viselkedne ha velem lenne.
2014. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!