Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Verekedés álarcban. Mennyire...

Verekedés álarcban. Mennyire jó/vagy nemjó ötlet?

Figyelt kérdés
Van valaki akit meg akarok verni. De tudom hogy egyből rámhívnà a haverjait . Èppen ezért arra gondoltam hogy állarcban csinálom hogy ne ismarjen fel. Szerintetek jó ötlet vagy baromság? Csinàlt már ilyet valaki? 15F
2014. febr. 13. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kérlek ne tegyél ilyet,mert amit teszel azt az élet vissza fogja adni!

Igen,egy baromság...szeretni kell egymást,nem pedig agyon verni.

2014. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nem jó.

csináld nyilvános kihívás keretében,akkor mindenki látni fogja,hogy a másiknak ugyanannyi lehetősége volt a győzelemre,mint neked.

ha pedig így is lesz következménye,akkor a haverjait kerüld el,de tudd meg,hogy hol laknak és egyesével verd őket agyon.

amelyik utolsónak marad az már attól össze fogja hugyozni magát ha meglát.

2014. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 dragonkalo ***** válasza:

Attól függ,hogy milyen álarc és hogy mennyire látsz ki belőle.Ne olyan cuccokat vegyél fel amiket mindig hordasz,mert ha látnak benne,akkor felismernek.Nekem van itthon álarcom,de még nem vertem meg benne senkit.:D


Nem mondom,hogy jó ötlet,de baromság sem,mert legalább nem látja,hogy te vagy az.

2014. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

alapból hülyeség verekedéssel megoldani a dolgot persze tudom jó dolog péppé verni olyannak az arcát akit utálsz.

De ettől még nem fog eltűnni az életedből.

És még ha maszkba vagy is megtudhatja hogy te voltál az érdemesebb más módszerrel megszívatni.

Csak használni kell a fantáziád és nagyon jó dolgokat lehet ki találni lehet durvulni de csak módjával mert ha le buksz véged.

Egy ember egóját nagyon jól lehet rombolni ha egyfolytában csak meg szívja és pár hónap múlva teljesen egy önbizalom hiányos senkivé válik.

Így szép lassan őrületbe kergeted. :)

(már csak azt remélem nem a haragosomnak adtam tippeket mert engem is megakar verni egy 15 éves gyerek XDDDDD)

sok szerencsét!

16/f

2014. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
XDDDDDD joker álarcba..akkor is vigyorog,ha megverik.
2014. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Néha jó lenne bemosni annak akire haragszunk, de álarc ide vagy oda, elég egy véletlen és meghalhat az illető. Elég ha csak beveri a fejét vagy eltörik a bordája. És te máris gyilkos lettél. Megérné?
2014. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

2#, jaj, hagyjuk már a fair playt. Valószínű olyat akar megverni, akinek a "haverjai" nem pont fairplay alapján szoktak késelgetni, meg alvó embereket kirabolni.

Szóval moss be neki egyet, és pár napig többesben járkálj az utcán.

2014. febr. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzá, hogy az álarc nem rejt el. Ha totál más ruhában vagy, akkor is felismerhet, mondjuk a hangodról. Vagy ha amúgyis tudja, hogy bajod van vele, és meg akarod verni, akkor úgyis rájön, hogy te voltál az.
2014. febr. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a verekedés általában csak további balhékat szül, ha előreláthatóan bandaháború lesz belőle. előkerülnek a fegyverek, halál lesz belőle, sem a temető, sem a börtön nem kényelmes hely.
2014. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9-es valóban mond valamit.

Példa erre a "Klass" című film.

2014. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!