Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha emiatt nem...

Mit tegyek ha emiatt nem merek fiukkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mindig ha megismerek egy fiut bennem van az, hogy lehet, hogy csak megalaz/kihasznal. De ha jobban belegondolunk miert lenne jo neki ha egeti magat egy olyan lannyal aki nem tetszik neki?! Most is van egy fiu de o joba van azzal a lannyal akivel nemreg osszevesztem es egybol csak arra gondolok, hogy biztos valami terv resze vagyok.... Es mindig ez van. Semmi onbizalmam... Vagyis, jo annyira nem vagyok ronda de vannak nalam ezerszer szebbek. 14L
2014. febr. 16. 11:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es mivel "felek" toluk, eltaszitom magamtol oket es arra mar nem jut sor, hogy megjobban megismerjem oket
2014. febr. 16. 11:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, majd jön valaki. Addig meg légy nyitott. Az önbizalmad is előbb-utóbb meglesz egy ismerkedéshez/kapcsolathoz.

Ha gondolod küldhetsz privátban képet (bár látatlanban most megmondom, hogy annyira nem lehetsz csúnya :)

20F

2014. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de vannak nalam ezerszer szebbek. 14L


gondolod ?

2014. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

attól még nem kell félni a fiuktól!

igaz a legtöbb bunkó paraszt de vannak normálisak is!

2014. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!