Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehetne "normális" emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne "normális" emberekkel (fiúkkal) ismerkedni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,aki nem teljesen komolytalan,aki nem csak külső alapján ítél,aki nem csak a szexre megy és akivel lehet beszélgetni.16/L
2014. febr. 13. 05:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
beszélgetni? fúj
2014. febr. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
fél 6 kor miért nem alszol még?
2014. febr. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A bolygó ahol lakom,ilyen férfiakkal van tele

A szex minket nem érdekel,beszélgetni szeretünk,hogy megismerjük a bolygotokat,majd leigázzuk.És normálisak is vagyunk.

2014. febr. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mit jelent a normális?
2014. febr. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
bárhol. itt is akár
2014. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Itt, példának okáért.
2014. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bárhol, csak nektek általában nem kellenek a normális férfiak, csak a kigyúrt bunkók, meg a páwa gyökerek.
2014. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hol lehetne nem felszínes, nem anyagias lányokkal ismerkedni?


Erről pedig ennyit, ide egy pontot kérek.

2014. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem a fiúk közt nincs olyan hogy "normális", viszonylag egyformán oszlanak meg a különböző típusok.


amit te leírtál: én ilyen vagyok, de nagyon nem normális, általában nekem a problémám, hogy a lány felszínes és igénytelen.

sőt, nehéz elhinni, hogy egy lánynak ilyen problémája van.

emögött általában egy nagy személyiségi probléma áll, mert ma csak az a lány nem tlaál magénak párt, aki nem akar.


azért, mert a legtöbb ilyen fiút bárhol meg lehet találni, valószínűleg neten is van sok.

magamból kiindulva neten, sportpályán, parkokban, ugyanis utálom a (felszínes) közösségeket és a szórakozóhelyeket. net alatt nem facebookot értek.


gondolom egy kisebb faluban/városban élsz.

2014. febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy ne érdekelje a szex,hanem hogy ne CSAK az.Se kigyúrt pasit nem szeretnék,se páwát..És nem vagyok se felszínes sem anyagias,igénytelen sem.Pesten lakok,szóval nem kis közösségben,de visszahúzódó vagyok,általában megbújom a háttérben.Nem neten akarok ismerkedni.
2014. febr. 13. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!