Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol, illetve hogyan tudnék...

Hol, illetve hogyan tudnék mackós, szakállas fiukkal. Ismerkedni?

Figyelt kérdés

Amugy nincs az ismerkedéssel problémám, van hogy leszólitanak az utcán, szorakozóhelyen, stb, sportos, "jopasi" fiúk,flörtölni is szoktam, de ők nekem nem igazán tetszenek, viszont ha egy nekem tetsző, kicsit nagyobb darab fiúra csak ránézek, már rögtön el is fordul. Nem tudjátok mi lehet az oka? Vagy hogy mit tehetnék?


19/l



2014. febr. 14. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet ők kellemetlenül érzik magukat vagy nem tudom ha te nézed őket mint "jó nő" és inkább elfordulnak..mert lehet azt gondolják csak azért nézed őket mert lenézed..remélem érted mire gondolok :)
2014. febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

zsáner.


én vékony, talpig tetovált srác vagyok, rám meg a kövér nők buknak. a nagydarab srácok nagyrésze a szintén "nőiesen telt" zsírdisznókat preferálják.

2014. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Szóval neked a sajtszagu kövére jönnek be?!.


Te perverz állat!!!

2014. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sajtszag nélkül is tökéletesen megfelelnek :D
2014. febr. 14. 12:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet Én vagyok full EGO, vagy optimista, hogyha már rám néz egy csaj az csakis jót jelent. Mindig jó érzéssel tölt el. Még, akkor is, ha nem jön össze semmi sem a beszélgetésen kívül. Mindig annak örülök ami van, es nem érdekel mi lehetett volna. Mindig lesz másik lány, mindig lesznek új lehetőségek. Csak pozitívan! Nem engedem, hogy kedvemet szegje. Ilyen hozzáállással lehet bátran csajozni.
2014. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A csudába! Tegnap borotválkoztam:)
2014. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Kevés az önbizalmuk. :)

Én tudom, én párom is ilyen (szakállas, mackós), és totál megértem, hogy mi tetszik neked rajtuk. :D


30/n

2014. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező is duci!!!


Küldött képet

2014. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Itt is vannak ilyen egyedek. :)
2014. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"duci"
2014. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!