Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak egyik kolleganőjére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak egyik kolleganőjére vagyok féltékeny, pedig nem szép, páromat nem is érdekli, csak új ott és ráadásul nyalizik mindenkinek. Páromat már kikészítettem vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szegény már unja és ideges,h mindig az a lány a téma,de egyszerűen tartok tőle ,csak mert új és neki kell betanítani is,tudom h sok időt tölt majd vele. mit tegyek?
2013. dec. 10. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a párodat.

Te meg nyugodj le, és ne csesztesd ezzel.

2013. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zakathol ***** válasza:
Hagyd abba.
2013. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

önuralom. És ha megint előhoznád inkább vasalj ki. Ha megvan akkor moss fel. Ha az is megvolt, akkor moss ki, ha arra sincs gondod, akkor törölgess le. Ha az is megvan valamiért, akkor főzz.... foglald le magad és koncentrálj arra a dologra. Vagy szexelj egy nagyot.

Hidd el még a kapcsolatod is fellendül kicsit. ;)

2013. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
zárd el szerencsétlent a vitrinbe...
2013. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Istenem... miért vannak ilyen nők?
2013. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom,hogy gáz, azt is tudom,h szeret nagyon, mégis tartok tőle..
2013. dec. 10. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, magadban nem bízol ezek szerint.
2013. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!