Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők vagy a férfiak emlékezne...

A nők vagy a férfiak emlékeznek jobban az Álmaikra?

Figyelt kérdés
Írd le hogy szoktál e ámodni minden nap és emlékszel e rá.

2014. febr. 16. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

igen szoktam és mindig emlékszem rá

2014. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nemek szerint statisztikát vagy ilyesmit csinálni értelmetlen. Aki épp akkor kevésbé stresszel, annak maradnak meg jobban az álmai, mert annak nem tölti ki a napját a szorongás.
2014. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam (bár lehet, hogy h*lyeség, akkor elnézést kérek), hogy minden éjjel álmodunk, csak az alvás fázisától függ, hogy ébredés után is emlékszünk-e rá.
2014. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden éjjel álmodunk, mert muszáj. Kihűlne az agyunk, ha nem dolgozna. Az már más tészta, hogy nem emlékszik rá valaki. Én szoktam igen, és emlékszem is rájuk általában. férfi.
2014. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 szerintem ez nem hülyeség és igazad lehet.

# többi: azért kérdem mert eddig nekem a férfiak többsége azt mondta ők nem emlékeznek rá hogy mit álmodtak és emiatt voltam kíváncsi és megkérdeztem.

2014. febr. 16. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt a kérdést írd ki ezotéria témába, és olyan válaszokat is fogsz kapni, amikre nem is kerested a választ :).
2014. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés :D
2014. febr. 17. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!