Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez mitől lehet? Az a bajom...

Ez mitől lehet? Az a bajom hogy, mintha emlékeznék arra hogy mi voltam előző életemben. Erre azért következtetek mert egy csomó alkalommal azt tapasztalom hogy pl kinn cigizek és egyszercsak eszembejut egy csomó dolog olyan hogy harcolok

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 20:54
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
álmodtam mert általában emlékszem arra hogy mit álmodtam de még ilyet soha hogy egy fegyveres harcban vagyunk 4 en 2 faszi meg 2 csaj (én vagyok az egyik faszi) és lövünk valamilyen földönkívüleket. És egyre gyakrabban jönnek a képek és már pár név is rémlik. Kérlek ne nézzetek hülyének.
2013. nov. 27. 20:54
 2/23 A kérdező kommentje:

Upsz elrontttam


na akkor leírom újból: Egyre gyakrabban minta emlékeznék arra hogy mi voltam előző életemben úgyértem hogy emlékkép szerüségek jelennek néha meg a fejemben és tiszta hülyének érzem magamat. Pl mikor kinn cigizek akkor eszembejut néhány percre az hogy harcolok valami idegen fajokkal kezemben valami plazmapuskával és kapok egy lövést, gyorsan odafut 2 társam és próbál segítteni de nemtud és ennyire emlékszek de azt tudom hogy hányan voltunk és hogy hol 4 en 2 fiú és 2 lány egy űrhajó belsejében azon belül egy folyosóban, arra nem elékszem hogy néztek ki az ellenségek de azt tudom hogy nem emberek voltak. Lécci ne nézzetek hülyének; ja és bocsi az elrontott kérdésért ez az első kérdésem :D

2013. nov. 27. 21:01
 3/23 anonim ***** válasza:
17%

kedves kérdező

semmi rosszat nem feltételezek rólad, de sztem elég komoly mentális bajod van...ha ilyen dolgok csak úgy eszedbe jutnak.

javasolnám mentál higiénés szakember felkeresését!

2013. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az mit jelent hogy mentális baj?
2013. nov. 27. 21:07
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Olvasd el a Lelkünk útja című könyvet. Valaki az ilyenre csak hipnózis alatt képes.
2013. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Vagyis úgyértem hogy lehet ennek a mentális bajnak rossz következménye?
2013. nov. 27. 21:08
 7/23 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom beszerezni és elolvasom.
2013. nov. 27. 21:12
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem 100%, hogy mentális problémád van.


Lehet, hogy ezek a dolgok tényleg megtörténtek/meg fognak történni veled.


Talán az időnyom egy része aktiválódik, talán hipnotikus transz, talán csak képzelődés.

2013. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát én nemtudom nem vagyok otthon etéren :) de ezt a könyvet amit a 2. válaszadó adott azt elolvasom. De mit jelenthet ez? Mert miközben írtam a kérdést egyből eszembejutott az amit eddig összetudtam rakni ezekből a képekből és tök furcsa volt. Ja és már olyan 6-7 éves korom óta van ez.
2013. nov. 27. 22:43
 10/23 ufóbia ***** válasza:
100%

Szia Kedves Kérdező!

Én úgy gondolom, ez nem mentális probléma, ami neked van, hanem egy rosszul sikerült törlés. Neked beugranak emlékek előző életeidből, akár a régmúltból, távoli galaxisokból. Természetesen több is előhozható az emlékeidből hipnózis alatt, ha érdekel. Üdv. Ufóbia

2013. nov. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!