Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek miért úgy...

A földönkívüliek miért úgy csinálják meg az elrablásokat, hogy az elraboltak emlékeznek az esemény egy részére vagy egészére?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert kitaláció! Legalábbis szerintem! Semmi bizonyíték nincs arra, hogy itt vannak/voltak, de arra sem, hogy nem vannak/voltak! Valószínűbb az, hogy nem voltak és nem is vannak!
2013. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert az emberek többsége úgy is kineveti és nem hiszi el, aki ezt állítja, szóval felesleges ezzel foglalkozniuk :-)
2013. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Azért, mert az emberek többsége úgy is kineveti és nem hiszi el, aki ezt állítja, szóval felesleges ezzel foglalkozniuk :-)"


Ennél szarabb magyarázatot még nem hallottam erre az ellentmondásra:D

2013. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem már elvittek. Olyan egy műholdat raknak belèm. De ez az állapot csak átmeneti, másnapra kiheri az ember.
2013. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mivel álom idején a tudatalatti jelképekkel, szimbólumokkal kommunikál, így ez is jelenthet vmit az adott ember életében, hiszen, ezeket a dolgokat először filmen látta, meg neten olvasgatott róla, ehhez kapcsolódó érzései gondolatai egyfajta motívumként elraktározódnak a tudattalanban, és később ha vmi hasonló impulzus éri az agyat akkor ezek az eltárolt emlékképek előhívásra kerülnek...

bocsánat ha túl hivatalosnak tűnik, de mivel ez a munkám, ami ezzel és másféle psziché általi jelenségekkel foglalkozik, ez a legtudományosabb és legelfogadottabb válasz a kérdésedre.

remélem tudtam segíteni...

2013. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kitörlik az elrablás emlékeit, de mivel nincs 2 egyforma ember, így nem mindenkinél sikeres a művelet.
2013. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kiskamaszok, akik itt ufosat játszanak, irkálnak...

befáradnátok egy szakrendelésre is, ahol ezt így ahogy itt írjátok, előadnátok??

sejtem, a választ!

mehetnétek is kezelésre utána...üdv, az előző pszichével foglalkozó válaszíró!

2013. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

És miért nem az altatást alkalmazzák a memóriatörlés helyett ?


Amíg a "hagyományos", kémiai vegyületekkel vagy fénnyel lefolytatott memóriatörlés sikeressége függ a személy idegrendszerétől, addig az altatásos memória manipuláció idegrendszertől függetlenül sikeres. A műtéteket altatással csinálják és a páciensek az égvilágon semmire sem emlékeznek.

2013. dec. 9. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
mert szeretnek rajkodni, ez nekik olyan mint az embereknek a frászbuk
2013. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Grielean ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert ezek nem igazából megtörtént események. De most komolyan, bizonyos embercsoportok úgy veszik ki az ember veséjét, hogy az semmire sem emlékszik az egészből... kizárt, hogy a földönkívüliek olyan pancserek lennének, hogy ugyanez nem menne nekik is.

Vagy ha mégis igaz, akkor meg itt a nagy dilemma, hogy most vagy akarják, hogy tudjon róla az ember, vagy nem. Utóbbi esetben, mint már említettem, szörnyen béna ET-vel van dolgunk, előbbi esetben pedig értelmetlen az, hogy csak néhány részletre hagyják emlékezni az elraboltakat.

Tehát vagy a földönkívüliek nem tiszták agyilag, vagy kamu elrablásokról van szó.

2013. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!