Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehetett az illető célja?

Mi lehetett az illető célja?

Figyelt kérdés

Az egyik oldalon egy ismeretlen olyan üzenetet írt nekem,hogy nagyon gáz fotói vannak rólam,keressem meg és megadta a skyp címét,de rögtön utána töröltette magát.


Nem tudom mi lehetett a célja,mert rólam monokinis kép a legintimebb,azt pedig annyira nem tartom gáznak.


Szerintetek?Szóval,hogy rögtön az üzenet után is töröltette magát elég furcsa nem?



2014. febr. 18. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom zsarolni akart, de nem jött össze.
2014. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet erre nem is gondoltam,de az,hogy rögtön törölte magát ez az érdekes nekem.


Mindenesetre zsarolhat,magánvállalkozó vagyok,se facebook-om,se iwiw-em és már egy ideje nem élek különösebb társasági életet.


Úgyhogy ezt bebukta.

2014. febr. 18. 21:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy azt mondta nekem egy számítógépes,hogy skyp-on keresztül sokkal könnyebb feltörni a számítógépet is.
2014. febr. 18. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__539..


Utolsó választ javaslom megtekintésre, amúgy a számítógépes eléggé nem ért a dologhoz ha ilyeneket mondott. :)

2014. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen én tettem fel két helyre,mert ide nem jött válasz vagy fél óráig.


De mára már megoldódott,mert egy másik csaj is kapott ugyanilyent ugyanettől.Biztos többnek is küldött.


Biztos azért írt skyp-ot,hogy a kontakt közelebbi legyen.


Valami muller89 volt a feladó jeligéje,talán 25 lehet akkor.

2014. febr. 19. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!