Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy ötödike...

Mit lehet csinálni egy ötödikes kisfiúval?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm van most nálunk aki éppen dolgozik a gépen valamit és itt van az ötödikes fia akki szintén gépezik és biztos nagyon unatkozik. Nem tudom mit tudnék vele csinálni, meg hogy egyáltalán az ennyi idős fiúk mit szeretnek csinálni. Csöndesebb és visszahúzódóbb fiú és az apja nem is törődik vele. Mit csináljak?

15/L


2014. febr. 20. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
beszélgetni, vagy honfoglalózhattok is együtt, társasjátékot még szeretik
2014. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Társasjáték, rajzolás, vegyél elő füzetet szines, vagy rostollat, bár ha gépezik, akkor biztosan nem unatkozik. Sakkozni is lehet már ennyi idős gyerekkel, feltéve ha te is tudsz és van sakkotok, vagy nézzetek meg egy jó filmet, de az is lehet, hogy nem tudod elrántgatni a gép elől. :-)
2014. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket:) Én mindent megpróbáltam de úgy látszik a számítógép a győztes manapság minden gyereknél...
2014. febr. 20. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!