Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kellene csinálnom? (közele...

Mit kellene csinálnom? (közeledéssel kapcsolatos)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom, mit kellene tennem ebben a helyzetben. Van egy férfi, akit nagyon nagyon kedvelek. Úgy érzékelem, hogy valamennyire ő is kedvel engem, de iszonyatosan ritkán beszélünk, és akkor is csak néhány szót váltunk egymással. Néha azt érzem, hogy picit kellemetlenül érzi magát, vagy legalábbis nem tud hogyan viselkedni velem. Szóval mintha örülne a közeledésemnek, de ő nem akar zavarni, nem tudja, hogy közeledhetne-e vagy sem, illetve hogyan reagálnék.

Csak az a baj, hogy én sem merek annyira. Ráadásul nem tudom, hogy hogyan tehetném. Mit kellene tennem, hogyan közeledhetnék felé? Egyáltalán közeledjek vagy mit csináljak?

Légyszíves segítsetek, és csak normális és kulturált válaszokat adjatok! Köszi előre is mindenkitől!


Ja és itt nem kifejezetten férfi-női közeledésre gondolok, hanem lehet csak "haveri" viszony is.



2014. febr. 20. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elhívni valahová meginni egy kv-t vagy megenni a egy sütit. A 21. században élünk. Már egyáltalán nem szégyenletes dolog, ha egy nő teszi meg az első lépést. Ha nemet mond, legalább tudni fogod, hányadán álltok. Ha pedig igent, akkor talán majd elindul valami kettőtök között.
2014. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát csak az a gond, hogy kollégák vagyunk és ő a felettesem azon részlegen. Tehát ez így furán venné ki magát, ha csak úgy elhívnám, ezért nem tudom, hogyan kéne közelednem, beszélgetnem. Meg ezért írtam azt is, hogy nyilván nem férfi-női közeledésről lenne szó, csak tényleg nagyon kedves számomra, és mintha ő is kedvelne, ezért jó lenne, ha jobb viszonyban lennék, gyakrabban tudnánk beszélgetni, ilyesmi.
2014. febr. 20. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, ha beosztotti viszonyban vagytok, akkor az teljesen más. Akkor valószínüleg pont ezért nem közeledik hozzád. Meg akarjak őrizni a köztetek lévő távolságot, hogy mindig racionálisan tudjon dönteni. Szerintem ne erőltesd a kapcsolatot vele!
2014. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, de akkor miért van zavarban néha? Miért nem tudja, hogy hogyan viselkedjen? Mert ha nagy ritkán beszélgetést kezdeményezek, akkor látom, hogy megörül neki és szívesen teszi.
2014. febr. 20. 23:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok még válaszokat, szükségem van a tanácsokra!
2014. febr. 21. 15:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Segítsetek, légyszíves! Köszi előre is!
2014. febr. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!