Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítenél néhány ismerkedéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenél néhány ismerkedéssel, közeledéssel kapcsolatos kérdésben?

Figyelt kérdés

Üdv!


Kérdéseim a következők:


> Ha egy pasi közeledni próbál hozzám, mint nőhöz, azt miből érzem egyértelműen?

> Honnan tudható, hogy mer majd közeledni és nem nekem kell kezdeményezni?

>Előfordulhat, hogy hosszú hónapokon át közeledik valaki, míg végre elmondja mit is akar?

> Milyen jelekből érti egy férfi, hogy a nő kedveli őt, nyitott egy esetleges kapcsolatra?



Köszi előre is, kor is jöhet+ nemetek!


2012. jún. 12. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Onnan, hogy közeledik

2. Onnan, hogy közeledik

3. Igen

4. Onnan, hogy közeledik.

2012. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Végtelenül hálás vagyok a temérdektelen segítségedért, "sokat segítettél" nagyon.
2012. jún. 12. 14:43
 3/11 A kérdező kommentje:

Van esetleg olyan férfi, esetleg hölgy a kérdés olvasói között, aki kifejtené nekem szépen, hogy is van ez az ismerkedés dolog általában?


Köszönöm!

2012. jún. 12. 14:44
 4/11 ASOT ***** válasza:

Ezek kétértelmű dolgok is lehetnek!


Van az aki mer nyilvánosan közeledni és van az aki nem mer!


Aki kimutatja és bátor, ergo nem visszahúzódó vagy félénk, az felveszi veled a szemkontaktust, figyel egy darabig majd oda is megy hozzád és le is szólít!


Aki félénk típus , az 1 pillantásra veszi fel veled a szemkontaktust, majd lehet h el is vörösödik, és ha ránézel tuti elnéz másfelé, utána nem a szemedbe fog nézni ez a félénk gyerek hanem a lábad a tested, olyan lesz mintha méregetne, és ha elmegy melletted akkor szinte rád sem néz csak ha már elég messze van---------------------> na ez a típus nem fog nálad kezdeményezni és ha nem teszel semmit nem mész oda hozzá, akkor soha nem is fog történni semmi!


"Előfordulhat, hogy hosszú hónapokon át közeledik valaki, míg végre elmondja mit is akar? "---> aki félénk az sosem fog, aki pedig nem félénk az már első alkalommal oda megy hozzád....


- a jelek pedig olyanok , hogy vagy érti vagy nem, mert elárulom , h van olyan aki észre sem veszi. Van aki egy mosolyt kiröhögésnek vesz, mintha röhejes lenne a csaj számára....

-de ha sokat nézed figyeled, mosolyogsz rá,

- gyengéden harapdálod az ajkadat és közben csak rá nézel, vagy folyamatosan a hajadatsimítgatod hátra és szintén őt nézed közben akkor le kéne h essen :)

vagy hozzá is szólsz akkor tudni fogja,

2012. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elnézét kérek, azt nem írtam ki, hogy nem vadidegenek vagyunk egymásnak, abszolút beszélőviszonyban vagyunk.


Ebben az esetben mi az árulkodó jel?

2012. jún. 12. 15:00
 6/11 A kérdező kommentje:

Asot;


Pontosítottam, ebben az esetben mi a véleményed?


Ha egy olyan kapcsolatról van szó, ami barátság féle dolognak inult, de talán kezd átcsapni mássá, csak nehezen veszem észre.

2012. jún. 12. 15:02
 7/11 ASOT ***** válasza:

félénk fiúról van szó?

hogy szokott viselkedni, mit tesz vagy mit mond vagy mit nem?

milyen amikor együtt vagytok? hogy kell elképzelni?

mit szoktatok közösen csinálni?

2012. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sok sms-t ír nekem. Ha látom, odajön, és vagy elém, vagy mellém áll. Laza figurát próbál hozni, akinek minden mindegy.
2012. jún. 12. 15:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Anno barátnőm barátnője bejött nekem. Mikor együtt voltunk, akkor sokat pillantott rám meg minden, de nem mondta ki szemtől szembe a dolgot. Egyszer megkérdeztem tőle, ha nem lennék együtt a nőmmel, lehetne e valami és azt mondta igen.
2012. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hogy legbelül félénk-e azt csa ő tudja.


Mosolygós, kedves, mindig jön hozzám beszélgetni.

2012. jún. 12. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!