Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam...

Hogyan tegyem túl magam rajta? Ez az egész életemet elrontotta?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok...Nevelő szülőknél vagyok,mert kiskoromban anyám itt hagyott.Már régebben is éreztem azt az "űrt" a lelkemben.Mintha valaki egyfolytában hiányozna.De most már egyre többet érzem.Emiatt már Depressziós is vagyok.Gyakran gondolok a halálra,és vagdosom magam.Arra gondolok,hogy ha az anyámnak nem kellettem,akkor másnak sem kellek és nincs értelme élnem.Mostanában halágatok ilyen szomoru zenéket,ami még rátesz egy lapáttal...Mit tegyek? Nem tudok ebből kiszabadulni! Egyfolytában csak szorongok! :'(

2014. febr. 20. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne így fogd fel a dolgot. Hidd el van sok ember akinek fontos vagy, valószínű lassan a fiúk is érdeklődnek majd irántad, anyukádról nem tudunk semmit, de egyáltalán mért hagyott el? Ha nagyon fiatalon szült téged, akkor lehet csak félt belevágni vagy tartott tőle, hogy anyagilag nem tudott volna megfelelő körülményeket biztosítani.

Vagdosást pedig semmiképp se tedd, később nagyon elcsúfíthatja a karodat a sok sebhely, meg amúgy is, egyszerűen ne tégy ilyet. :)

Szomorú zenék helyett pedig próbálj valami vidámabb dolgokat csinálni, beszélgetni, elmenni haverokkal, barátnőkkel valami közös programot csinálni.

Ha nagyon nincs senki, akkor esetleg dobj privit, teljesen ismeretlenül is beszélgethetünk, csak hogy teljen az idő, meg hátha sikerül kis jobb kedvet deríteni valahogy. :)

2014. febr. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichológust vagy pszichiátert, aki segít jobbá tenni az életed!!!
2014. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!