Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti miért vagytok itt az...

Ti miért vagytok itt az oldalon? Többnyire válaszoltok? Segíteni akartok, vagy inkább ti tesztek fel kérdéseket?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szeretem kívülről szemlélni az eseményeket,még sosem raktam fel kérdést,csak mint válaszadó,teljes őszinteséggel.
2014. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Először többnyire kérdeztem, ha felmerül valami, akkor sokszor most is ezt teszem. Amiben viszont látom hogy van egy kis tudásom, ott igyekszem segíteni. Így tulajdonképpen oda-vissza megy a dolog és ez szerintem emberi közösségben így normális.
2014. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezni viszonylag ritkán szoktam. Főleg azért járok ide, hogy érdekesebb kérdésekben lássam különböző emberek különböző véleményét. Válaszolni akkor szoktam, ha olyan kérdést találok, amire tudok hozzáértőként válaszolni.

Illetve még olyan esetben nem bírom ki, hogy ne válaszoljak, mikor a kérdésről ordít a kérdező lustasága és/vagy ostobasága.

2014. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább csak szemlélődök, csak olyan kérdésre válaszolok, ahol még nem írták le a -szerintem- leghasznosabb választ, akkor leírom.
2014. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezni is szoktam, válaszolni is, többnyire segítő jelleggel.

Engem is van, ami idegesít ezen az oldalon, de az leginkább a rosszindulat, meg a gonoszkodás, meg a lekezelő hangnem valakitől.

2014. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Is-is.

-Vannak fontos kérdéseim néha, de ritkán kapok kellő részletességű választ ezekre, ami tényleg segítség lenne, inkább csak újabb kérdéseket szülnek mások válaszai. (Főleg számítástechnikai problémákra gondolok itt.)

-Vannak lényegtelenebb kérdéseim, ezek vagy olyanok, hogy

tudom, nincs igazán válasz/megoldás rá, de hátha mégis zseni... Vagy csak emberek vélekedése érdekel.

-És szoktam válaszolni ha valóban tudok segíteni, mert az jó.

-És szoktam válaszolni fárasztó kérdésekre, ha látom, hogy rosszul látja saját problémáját a kérdező. (család kategória inkább)

-És szoktam népnevelés céljából is válaszolni, hátha elgondolkoznak néhányan...


De mindez csak pótcselekvés. Olyan itt lenni, mint másnak a facebookon oviskodni. Hamarosan leszokom róla. :)

2014. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Segíteni. Bár sokszor úgy érzem, nincs kinek. De azért nem adom fel.

A kérdésedben ugyan nincs benne, de sokan csak trollkodni járnak ide, meg másokkal szemétkedni névtelenül.

2014. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!