Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Vissza szoktátok...

Anyukák! Vissza szoktátok nézni azokat a kérdéseket, amikre válaszoltok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi ideig?
2012. júl. 14. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, vissza szoktam nézni, hátha kérdeznek még valamit pont tőlem.

Mennyi ideig...nem is tudom. De többször is végignézem a kérdéseket, ha érkezik még rá új válasz (és előre kerül ismét a kérdés a listában).

2012. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok anyuka,majd novemberben..:)De visszaszoktam nézni,addig ameddig érdekel mások véleménye is az adott kérdésről.:)
2012. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vissza. Van, hogy egy-két hétig is (attól függően, mennyire felkapott kérdés, milyen gyakran érkeznek rá válaszok). Szinte mindent megnézek, ami előre kerül az általam megválaszolt kérdések listában.

Eddig két olyan kérdés volt, amit hat hónap elteltével is visszaolvastam, nem azért mert új válasz jött, hanem mert emlékezetes kérdés volt.

2012. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindig megnézem a kérdéseket amik előre kerülnek..függetlenül attól hogy mennyire "érdekes" a kérdés!
2012. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi, mentek a kezek.

2-es: gratulálok a kicsihez:-) Az anyukákat azért írtam oda, hogy ne tegyék át a kérdést máshová, itt olvastam, hogy akkor itt hagyják:-). Én ezt a kategóriát olvasom, így rátok vagyok kiváncsi.

2012. júl. 14. 13:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is vissza szoktam olvasni őket.
2012. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen...:)Én is csak itt válaszolok és kérdezek..:D
2012. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is vissza szoktam nézni. Minden nap megnézem, hogy mik kerültek előre, így van, hogy hetekig.
2012. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 3-as válaszoló vagyok.


Vissza! ;)

2016. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!