Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Villamoson randalírozó egyénne...

Villamoson randalírozó egyénnel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Ma a 61-es villamoson egy roma származású huszonéves férfi felszállt. Már elsőre is furcsa volt a viselkedése, leült egy fiatal lány elé, és belemeredt a szemébe, majd ugrált, táncolt, cipőjét az ülésekre rakta, hangoskodott, de a java még csak most következik: az egyik utassal szóba elegyedett, a lábát a feétől 5 cm-re elsuhintotta, majd megfenyegette hogy szétveri a fejét, ha így néz rá, említette, hogy egy nála 2x akkora embert úgy felrúgott, hogy az intenzíven kötött ki. Az esettől 2 m-es távolságon belül ültem én is, így érintett voltam, de nem tudtam, mit kellene csinálni: megkérni, hogy hagyja abba? Talán értelmetlen, mert mén én húzom a rövidebben. Esetleg a hívni a rendőrséget? Nincs rá idő. Vagy csak simán leszállni? nos ez utóbbit tettem, de érzem, hogy valami nem stimmelt. Ő most nem tanulta meg, hogy ilyet nem lehet csinálni, és legközelebb ha ugyanígy viselkedek, ő azt fogja hinni, hogy ilyet szabad, és ez az én felelősségem is. Ti mit tettetek volna?

2014. febr. 23. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ez Magyarország... Szomorú, hogy ezt kell válaszolnom rá, de semmit nem tettem volna, maximum leszállok, ahogyan te is tetted, mert be lettem volna szarva. Mert így élünk. Hogy a cigány rettegésben tarthatja a magyart következmények nélkül. Szomorú :(
2014. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
A normális az lenne, hogy felállna a villamoson az összes férfi, és az öt legközelebbi vagy legnagyobb oda menne hozzá és szólnának neki hogy most száljon le. Ha ennyi bátorsága sincs senkinek, és valakit tényleg megüt, akkor én egyedül is lefújnám gázsprével. A hülye utastársak meg magukra vessenek, ha semmit nem voltak hajlandók csinálni.
2014. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Idióta #1!!!

Mi az hogy ,,Ez Magyarország...". Ez nem Magyarország, hanem egy koszos cigány!!!

Ha testileg erős vagy, kiállhatsz hogy hagyja abba, akkor az utasok melléd állnak és a cigány eltörül és ő száll le.

2014. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

haverom buszsofőr faterja mesélt egy hasonló esetet.

felszállt 3 roma és elkezdtek kötözködni az emberekkel.

egy srácot összevertek,megrugdosták,aztán odamentek egy fiatal párhoz és az egyik bevert egyet a srácnak.

állt ott egy srác aki nézte az esetet és beszóltak neki,hogy mi az anyádat nézel?

ő meg azt válaszolta-hogy hasonló szépeket kívánok én is.

akkor megindultak felé,de a srác az egyiket torkon ütötte,összeesett és meghalt,a másiknak dulakodás közben kinyomta a jobb szemét,aztán üvöltve fetrengett,a harmadik meg elhűlve nézte de ezek után nem mert beavatkozni.

nem sittelték le a srácot,mert az egész busz tanúsította,hogy nem ő kezdte,de faterom haverja évekig járt vissza a rendőrségre tanúskodni,meg valamit azért kapott a srác,mert harcművész nagymester volt,mint kiderült utólag így más elbírálás alá esett mert fegyvernek minősült a teste.

2014. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy elmebeteg volt, vagy valami drog hatása alatt állt. az ilyet tényleg jól meg kéne verni pár vállalkozó kedvű férfi utasnak, akkor legalább pár napig nem tesz kárt senkiben.


sajnos nem lehet minden járműre biztiőr gárdát tenni, ha lennének akkor sem csinálhatnak semmit jóformán, mert a végén még őket veszik elő. szánalmas a magyar jogrend.

2014. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Két-három nagyobb darab utas jobb belátásra téríthetné.
2014. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Térd hajlaton kell rúgni.
2014. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!