Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szereintetek nem ciki, hogy...

Szereintetek nem ciki, hogy 16 évesen még nem kapáltam, vagy nem végeztem mezőgazdasági munkát?

Figyelt kérdés
Én ezt cikinek érzem.

2014. febr. 23. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan helyen élsz, ahol ezzel foglalkoznak, akkor ciki.

Egyébként egyáltalán nem :)

2014. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha cikinek érzed, tehetsz ellene.

Egyébként nem az. Életstílustól és környezettől függő. Ha neked nem az életed a mezőgazdaság, nem akarsz földművelő lenni, miért lenne ciki? Bár tény, hogy kisebb falvakban furcsán néznek az emberre, ha nem szokott kapálni, de manapság már ez sem annyira jellemző. A falusi életstílus is sokat változott az utóbbi 30-40 évben. Amikor szüleink, nagyszüleink fiatalok voltak, az volt a természetes, ha egy falusi háztartásban majdnem mindent megtermel az ember. Boltban csak olyasmit kellett venni, ami otthon nem termelhető meg.

Most ha valaki kertes házban lakik, zömével a kertészkedés ott is inkább csak hobbi. Egy-két dolgot megtermelnek, de inkább megveszik boltban.

2014. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lakhelytől függ.
2014. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha én is cikinek érzem, hogy nem voltam még asztronauta, de legalább az amerikai elnökválasztáson indulhattam volna...
2014. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!