Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kell bocsánatot kérni?

Hogy kell bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt elég rendesen beszóltam egyik ismerősömnek. Ebből kifolyólag ő most utál engem, szóba se akar állni velem.

Idáig még soha senkitől se kértem bocsánatot, mert nem igazán érdekelt, hogy mit éreznek. Ez viszony más, mert nagyon rosszul érzem magam miatta. Bűntudatom van.

Szeretnék hozzá közeledni és bocsánatot kérni, hogy megint ugyan olyan jóba legyünk mint azelőtt.


2014. febr. 25. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá és egyenesen, őszintén bocsánatot kérsz. Köntörfalazás nélkül.
2014. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs az az ember, aki ne lágyulna meg, ha odamész és ugyanezt amit fent leírtál, elmondanád neki. Én is volt már hogy egy kollégámba rendesen beletapostam, vittem neki egy táblacsokit és elmondtam hogy sajnálom a dolgot, nem akartam megbántani, bocsánat. Azóta már nevetünk a dolgon.
2014. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora intelligenciahányadados kell ahhoz, hogy egyedül odaállj elé és azt mondd, hogy figyelj, sajnálom? Inkább a gerincedet növeszd ki előbb.
2014. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!