Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyikünknek kellene bocsánato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünknek kellene bocsánatot kérni? Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Már régóta beszélgetünk Facebookon egy sráccal, és elhívott talizni, de csak azt beszéltük meg előre, h majd dél körül érek rá. Én délután 2kor jelentkeztem, h nekem csak 3tól lesz jó a tali. Erre ő kitalálta, h neki már nem jó, és engem hibáztatott, merthogy azt beszéltük meg, dél körül találkozunk. Összevesztünk, mert már nem először nem jött össze a találka. Azóta nem ír, pedig szinte mindig ő szokott :( Belátom, részben az én hibám, h nem tudtunk találkozni, de félek irni neki, mert úgy letámadott az elmaradt tali miatt....félek, h elküld a fenébe ha bocsánatot kérek. De én vagyok egyáltalán a hibás? Ti mit gondoltok kívülállóként?

20/L


2014. febr. 15. 02:11
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem egyikotok se hibas,ilyen van
2014. febr. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó a találkozó időpontja, azt előtte szokták jelezni, nem órákkal később, csak szólok.
2014. febr. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

teljesen jogos a srác reakciója,te meg túl messzire mentél a kontroll kísérleteddel,hogy beteljen a pohár nála.

normális pasival ilyen húzásokat nem tudsz meglépni büntetlenül,csak a gyógyerekkel akikhez valószínűleg szokva vagy.

kérj bocsánatot.

azt meg komolyan nem értem,hogy hogyan merült fel benned az,hogy ez az egész nem a te hibád?

igen nagyfokú arroganciára utal ez.

2014. febr. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Nem érek oda időben, mert késni fogok"
2014. febr. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs jogod haborogni. Kerj bocsanatot tole. :-)
2014. febr. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem odafigyelhettél volna arra, hogy ő nem tudja, hogy mi van, ha nem jelentkezel. Ott sakkozhat, hogy most ennek annyi vagy lesz még valami vagy mi van. Várjon vagy csináljon mást, hogyan tovább? De azért neki sem kellett volna ennyire felvenni.


Nyugodtan kérhetsz elnézést, de csak egyszerűen. Az, hogy hogy reagál az már az ő dolga. Azon neked nincs mit agyalni, ezt hagyd meg neki :) Meg eleve azt tudd, hogy mit akarsz. Ha találkozni akarsz vele vagy levelezni és ő nem ír, akkor kénytelen vagy te írni. Nincs több lehetőség :)


Ilyen konfliktusoknál az is segíthet, ha hagysz néhány napot, hagy nyugodjon le mindenki. De itt ez már megvolt ahogy értem.

2014. febr. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jah és ha elküld a fenébe az nem azt jelenti, hogy neked el kell menni a fenébe. Onnan még folytatható tovább egy beszélgetés. Szóval ettől nem kell félni.
2014. febr. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még jóhogy a Te hibád! A "dél körül" az nekem se du. 3 óra. Pláne, ha 2-kor szólsz. De ha pl. délelőtt 10-11 körül jelezted volna, az más. Menj a sarokba kukoricán térdepelni!
2014. febr. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 QueenRavenna ***** válasza:
Te vagy a hibás.
2014. febr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!