Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt meg hogy értette?

Ezt meg hogy értette?

Figyelt kérdés

Egyetemi tesiórára járok, labdajáték, 3 lány és 25 srác van. Mivel lány vagyok, nem nagyon van esélyem érvényesülni meccs közben, így hangulattól függően álldogálok a pálya szélén, vagy próbálok bekapcsolódni.

Namost, próbáltam bekapcsolódni, ilyenkor próbálom elhalászni előlük az átpasszolt labdát ésatöbbi, egyszer csak az egyik srác a másik csapatból valami ilyesmit mond az egyik próbálkozásom után:

"Te szemét disznó, nem hiszem el, hogy még most is megpróbálod megcsípni a labdát"- de olyan hangsúllyal, hogy nem értem, ezt hogy gondolta. Majd utána:

"Bocsi"

Ez mi volt??? Nem is tudom a nevét, ez a harmadik edzés, életemben nem szóltam hozzá egy árva szót sem :O


2014. febr. 25. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a játék közben annyira koncentrált, hogy felidegesítette magát, ezért így "kifakadt", aztán rájött, hogy bunkó volt veled, hiszen ez csak játék, te pedig azt tetted, amit kellett, így visszavonta azzal, hogy bocsánatot kért. Szerintem ne törődj ezzel, legfeljebb akkor, ha tesin kívül is így beszél veled.
2014. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De pont azért furcsa, mert nem tűnk annyira kifakadásnak, legalábbis ahogyan mondta
2014. febr. 25. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!