Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Többi lenn

Mit csináljak? Többi lenn

Figyelt kérdés
Táborba öltöztünk át éppen a pizsamából a legjobb barátommal voltam egy szobába. Az egyik lány barátom bejött hogy had öltözzön itt mert náluk takaritják a szobát én is akkor öltöztem mondtam hogy persze nyugottan (láttuk már máskor is egymást öltözni nem volt különös) már elkeztünk öltözni és a lányon csak egy melltartó volt meg egy bugyi rajtam meg csak alsó gatya és a csaj kérte hogy segitsek bekapcsolni a melltartóját (máskor is segitettem) és akkor a legjobb haverom jött be. (totál bele volt zugva a csajba)és félre értette az egészet és kirohant a lány gyorsan fel öltözött és ki ment én meg mentem a haverom után de ö nem volt hajlandó beszélni velem probáltam megmagyarázni neki de ö azt hitte hogy csinálunk valami "olyat". most utál és a lányoknál kell aludnom mer nem enged be a szobába és itt fekszem a földönk kérlek segitsetek 14/F

2013. júl. 13. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Én értem, hogy nyár van, és ilyenkor nem szokás tanulni meg ilyenek, de tégy meg nekem egy szívességet, és lapozgasd kicsit a nyelvtankönyvedet.
2013. júl. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon unatkozhatsz.. ez melyik filmből van?:D

Ha mégis igaz, akkor muszáj lesz beszélned a haveroddal, aztán vagy elhiszi, vagy nem.

2013. júl. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

És mindez 14 évesekkel, hát az olyan... nevettető.

Mindenesetre filmbe illő jelenet amit leírtál.

Szerintem a fogd karon a leánykát akivel az eset történt menjetek át a barátodhoz mind a ketten és úgy magyarázzátok meg neki, hogy mi is történt.

2013. júl. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. lehetőség: szólsz a felügyelőtanárnak.

2.: alszol a csajoknál. Én a helyedben ezt egyáltalán nem bánnám. :)

2013. júl. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha igaz akkor ott alszol, és segítesz abban amiben délután, csak most visszafele, pizsamába öltöztök át :D
2013. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ebből filmet kell csinálnom!! Ez király story, vagy épp az egyik storymba megírom! Köszi a tippet ;)

Amúgy a témára térve, ez elég cink. De magyarázd meg neki, hogy nem volt semmi, és hogy a ti kapcsolatotk ilyen a csajjal. Vagy a csaj magyarázza meg, hogy nincs köztetek semmi. Bocsi, de a végén elröhögtem magam,hogy a a lányok szobájából a földről kérsz segítséget, ez nagy :P Bocs, hogy a nyomorodon röhögök, de tény, hogy vicces. Meddig vagytok még ott a táborban?

2013. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már otthon vagyok :) másnap beengeett a szobába de nem beszélt velem most se:(((
2013. júl. 15. 12:00
 8/8 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?A barátod,te,meg a lány.
2013. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!