Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lett az emokból, most,...

Mi lett az emokból, most, hogy felnőttek?

Figyelt kérdés
Nagyjából általános iskolás voltam, amikor jött ez az "emo hullám", most 22 éves vagyok. Azon gondolkoztam, hogy mik lettek belőlük, egyik napról a másikra kidobták a fekete, meg lilacsíkos dolgaikat, meg az összes piercingjüket, és elkezdtek "normálisan" létezni? Vagy átalakult valami mássá? Kíváncsi vagyok. Az akkori osztályommal már rég nem tartom a kapcsolatot, úgyhogy tényleg nem tudom, kik lettek belőlük.

2014. febr. 26. 01:26
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Hogyha igazi emosok voltak akkor már temetőben vannak. Hogyha nem, akkor élnek valahol.
2014. febr. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kinőttek ebből a gyerekes baromságból,és lehet hogy már csak egy rossz emlék maradt nekik.
2014. febr. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg jókat nevetnek ,a fiatalkori önmagukon ... hogy egyáltalán hogyan tudtak olyan botrányos kinézettel az utcára lépni .
2014. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 27 éves vagyok, nálunk nem volt emo, más hülyeségek voltak, és 22 évesen ugyanezek már az emósokat fikázták, szóval valószínűleg a most 22 éves ex-amósok a mostani tizenéveseket fikázzák ma már, és besavanyodott emberekké válnak.
2014. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kinőtték ezeket, és most ők szólják le a jelenlegi trendeket.
2014. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29 vagyok, már 10+ éve is voltak a környezetemben emosok, gothok, punkok, és nagy részük még ma is az, nem nőtték ki. Sokan mondjuk azt sem tudják mi az emo/goth/punk lényege. Mondjuk a legjobban az emoval vannak eltévedve az emberek. Nem arról szól hogy vagdossák az ereiket.
2014. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jajj, asszem félreértettetek:)

Nem akartam leszólni se az (ex)emokat, se semmilyen más szubkultúrát, csak felmerült bennem ez a kérdés. Amikor volt ez a nagy hullám, rengeteg olyan ismerősöm, barátnőm volt, akinek megvolt ez a fekete haj, fekete, színescsíkos öltözék, sok fekete piercing, erős smink dolog, de 1-2 év alatt felszívódtak, egyrészt mert ahogy elballagtunk általánosból, majdnem soha nem találkoztunk többet, másrészt az utcákról is eltűntek, mintha nem is lettek volna. Azért jutott ez eszembe, mert valamelyik nap a Kökiben sétáltam, és láttam egy ilyesmi párt egy padon ücsörögni, és az jutott eszembe, hogy "jé, még vannak ilyenek?" Szóval semmi lenézés, csak meglepődtem:)

2014. febr. 26. 16:17
 8/10 A kérdező kommentje:
A "lényegét" ezeknek a stílusoknak meg nyilván nem értem, mert én nem ilyenekben mozogtam, most csak a kinézetük, illetve mostanában a hiányuk tűnt fel. Pl. egy iskolában minden 3. lány ilyesmi stílust képviselt, de pár éven belül ez a Kökis pár volt az első, akit ilyeneknek láttam.
2014. febr. 26. 16:18
 9/10 anonim ***** válasza:
hihihi.aki egyszer emo volt az az is maradt valahol legbelül.ilyen pl.: Andy Biersack kívülről sokkal tűrhetőbb mint régen volt.vagy egy nem emo példát említve Mitch Lucker (aki már nincs köztünk) ő is sokat változott mióta megszületett a kislánya.:)) mellesleg nem minden emo vágja magát..
2014. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kérdező: hogy néztek ki a kökiben a padon? lehet én voltam meg a barátom :')
2014. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!