Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiatal felnőttek, akiknél...

Fiatal felnőttek, akiknél idővel elkoptak a régi barátságok. Hogy éltétek meg? Lettek új barátaitok?

Figyelt kérdés
Egyetem vége felé járok már, mindig is sok barátom volt, de legjobb barátnőmmel már évek óta elég szoros a viszonyunk. Legalábbis én azt hittem. Az utóbbi időben magától sosem keres, sose kérdezi meg, hogy mi van velem. Ha nem írok neki, szerintem többet már nem fogunk beszélni, nem akarom magam ráerőltetni. Volt pár fiú barátom is, de amint lett barátnőjük, szépen sorban le lettem "tiltva" róluk. Járt már valaki hasonló cipőben? Hogy lehet ezt átvészelni, kimászni belőle? 23/N
2013. okt. 30. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
én már "öreg" vagyok (38) és a barátaim akkor "koptak" le amikor férjhez mentem, elköltöztem az ország másik felére... sajnos eljön ilyenkor azaz idő amikor a munkával, esetleg családdal, kapcsolattal kezd el foglalkozni az ember... amikor hazamentem, (szülővárosomba) eleinte próbáltam tartani a kapcsolataimat, meg leveleztünk.. de megkoptak a kapcsolatok... nem könnyű feldolgozni, néha most is hiányoznak (10 év elteltével visszaköltöztem szülővárosomba) ha találkozunk is nagy ritkán, már semmi sem a régi... viszont érdekes, hogy ahol laktam 10 évig, ott olyan mély barátságokat sikerült kötnöm, hogy még ha évente csak 1-szer is sikerül találkoznom velük, mindig ott tudjuk folytatni, ahol abbahagytuk :)talán mégsem ők voltak az igazi barátok... igen fájdalmas, de a jövőre koncentrálj... ismerkedj... :)
2013. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 schocko ***** válasza:
46%
Találni kell egy társat...(férfit)
2013. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív hozzászólást, első. :) Második: van társam, de igényem van barátokra is. Nélkülük szegényebbnek érzem magam.
2013. okt. 30. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám most 41 (nem látszik rajta, mindig sportol), és még mindig nagyon jó barátságban van a gimis barátnőivel :) Pedig az egyik Törökországban lakik, a többi Budapesti, szóval nem minden nap találkoznak (jó, ha egy évben 4x-5x), de még mindig nagyon jóban vannak, és ha taliznak, le se lehet őket állítani, annyit beszélgetnek. :) Nem biztos,hogy ez a válasz erre a kérdésre de azért ilyenek is vannak :)
2013. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 schocko ***** válasza:
Majd ha dolgozol, akkor ott találsz új barátokat, jó még valamilyen csoportba bekapcsolódni (sport, művészet,...), ott is találni...
2013. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sosem voltak barátaim, csak néhány emberrel voltam beszélőviszonyban. Nagyon ritkán ha az utcán összefutunk beszélünk néhány szót, aztán mindenki meg a dolgára. Többük olyan, ha én nem keresem őket, ők sem keresnek engem. Volt aki a nyár közepén igért egy találkozást, ez az utolsó üzenete felém, hogy majd kerítünk rá időt. Általában nekem rengeteg szabadidőm van találkozásra, másoknak meg soha nincs, hónapok óta nem találkoztam sem régi ismerősökkel sem új emberekkel. Akik voltak, elkoptak, újakat meg sehogyan sem tudok szerezni. Időm mint a tenger, kapcsolataim pedig nincsenek, így a leggyakoribb tevékenységem az unatkozás. 23/F
2013. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!