Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Felnőttek, ti mit csináltok...

Felnőttek, ti mit csináltok munka után?

Figyelt kérdés
Nagyon vidéken élek. Most végeztem a sulival, járok dolgozni de hiába. Van már pénzem, de ha hazajövök és kiülök az udvarra kajálni, vagy elmegyek sétálni, látom hogy mennyire lepukkantak az emberek és szó szerint kinéznek hogy normálisan vagy felöltözve meg hogy van pénzed. Ezeket meg visszahallom. A szüleimet is kinézik emiatt. És én érzem magam sz*rul miatta hogy nyugodt az életem...próbálom magam lekötni valahogy, de a sporton kívül mást nem lehet csinálni, egyedül az is unalmas. A kocsmázást meg szánalmasnak tartom. Az évfolyamtársaim többsége a kocsmában ül - fele közmunkás, eszében sincs mást csinálni. Pénzpocsékolásnak tartom a kocsmát. A ház körüli munkák el vannak végezve. Felnőttek, ti mivel foglalkoztok munka után? Családom nincs, huszonegy évesen hülye lennék..
2013. szept. 6. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtad van pénzed. Válassz magadnak egy drága hobbit.
2013. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Épp saját autóra gyűjtök, hogy tudjak hobbit választani, mert itt helyben semmi nincs.
2013. szept. 6. 17:14
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Elmegyek a barátaimmal szórakozni, beszélgetni. Pihenek otthon, játszok a gépen, olvasok, főzök. Kiviszem sétálni a kutyát. Stb. :)
2013. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni fiú vagy-e vagy lány :) Mert tudnám neked ajánlani az olvasást és a gobelinezést. Esetleg keresztszemes hímzés. Ezen kívül én még sütögetni szoktam, mert szeretek sütni :)
2013. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amíg nincs meg az autó, addig is mondjuk képezd tovább magad, tanulj nyelvet, akármi mást.

Esetleg közelebbi nagyobb városba elmész, ott nézelődsz, kinézel magadnak valami programot.

2013. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
vegyél valami régebbi lepukkant kocsit-motort amit restaurálhatsz, majd eladhatsz.
2013. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mozi, színház, fürdő (télen termál, akár barátokkal is), étterem (barátokkal, párommal, családdal is), nyáron grillpartik, bográcsozások, szalonnasütések, télen síelés, szánkó, hógolyózás, ősszel meg úgy amikor lehet nyáron és nem 600 fok van akkor erdő, kirándulás, hegymászás, gombászás, barlangászás (kiépítetlen), csónakázás.

Hobbiim is vannak, azokkal is foglalkozom.

2013. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Inkább úgy válaszolok hogy mit lehet csinálni, felnőtten munka mellett?

Kocsikázni, motorozni, biciklizni, számítógépezést igen szeretem várom is a gta 5-öt, télen hóembert építek, szánkózok, kutyát elvinni sétálni stb

Ezek bőven olyan elfoglaltságok amivel nem unatkozik az ember, mondjuk mindenkinek más az igénye

19 éves koromtól dolgozok, és mindig volt célom a pénzzel

21/F

2013. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olvasok, sportolok, találkozom a barátnőimmel.
2013. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megyek a gyerekért, főzök másnapra, játszom a gyerekkel, megfürdetem, esti mesét olvasok neki, és ha elaludt, foglalkozom végre a férjemmel is. Esetenként pluszmunkát csinálok, vagy segítek a férjem másodállásában. Épp nagyobb albérletre gyűjtünk. Van hobbink is, annak indult legalábbis, aztán abból lett a másodállás. Emellett gondozzuk az idősödő szülők lelkivilágát, és ebédet viszünk a dédinek.


Ha nagyon unatkozol, menj el önkéntesnek, hidd el, sok embernek van szüksége a támogatásra. Kár volna elcseszni a sok pénzed meg az idődet hülye hobbikra.

2013. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!