Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek van olyan ismerősötök,...

Nektek van olyan ismerősötök, akit szívesen megvernétek jól, csak a törvények és következmények miatt nem veritek?

Figyelt kérdés
Mert nekem van 1-2 ilyen, akik nagyon köcsögök velem.
2014. febr. 27. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van és el is lesz kapva;)
2014. febr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ők is pont ezen gondolkoznak.
2014. febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Nincs. Nem vagyok a fizikai agresszió híve.

Ennél sokkal rosszabb fajta vagyok.

Jogász......

2014. febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Van. Több is. De egyre kevesebb :D A törvény sem lát be minden zugba...ha meg félsz a következményektől, akkor még nem elég köcsögök veled. Van egy pont, ami után már leszarod...akkor áll jó pályán a dolog :)
2014. febr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van igen de nem nyúlok hozzá.Az élet visszaadja neki majd,úgy gondolom már el is kezdte és szép lassan bele is hülyül agyilag.Aminek már vannak jelei is!
2014. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy elfojtott agresszió nagyon sok emberben benne van. Nem úgy képzelem el, hogy napi szinten egy bizony emberen agyal, hogy őt de jól megverné, hanem vannak pillanatok, amikor szeretné valamin, vagy valakin kiélni az agresszióját, vagy jól megleckéztetni az adott személyt, de egy egészséges gondolkodású embernek nem forog ez minden pillanatban az agyában. Az is igaz, hogy sok dolgot azért nem teszünk meg, mert tiltja a törvény és nem fér bele az erkölcsi normánkba. Jelen pillanatban Te is azért írtad ki ezt a kérdést, mert épp olyan passzban vagy, hogy ezen gondolkodsz, forr benned a düh. Persze tudod, hogy ez elmúlik, lecsitul, de később, valami folytán újból előjön, lehet nem is az általad utált személy miatt, hanem valami más váltja ki belőled.

Kérdésedre válaszolva: Igen, volt hogy Tomb Ridernek képzeltem magam, mert az igazságtalanságot viselem a legnehezebben, de tudom, hogy csak a filmekben van olyan ,hogy egy 45 kilós nő elintézi a gonosz bácsikat. :-)

2014. febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van egy pár a munkatársaim között. Az ismerőseim között nincs, mert akit nem kedvelek, azzal nem tartom a kapcsolatot, de a munkatársaimat nem tudom megválogatni. Nem köcsögök velem, úgy általában véve sekélyes idióták.
2014. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Voltak régen és nem gondoltam volna, hogy ezt fogom valaha érezni, de egy adott szint után az ember már nem gondolkozik agresszióban.
2014. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igen van. Nagyon nyugodt és ésszerű embernek tartom - gondolom - magam de egyszerűen van akivel már annyira indulatos lett a viszonyunk, hogy bármikor elkapnám ha lehetne.
2014. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van 1, de nagyon meg is érdemelné.
2014. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!