Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rámhajtott az ügyeletes orvos...

Rámhajtott az ügyeletes orvos az SZTKban, ez normális? 17/l

Figyelt kérdés
be kellett sietnem az ügyeletre, szerencsére nem volt nagy gond, hamar elláttak. aztán amikor kiment a nővér, az orvos elkezdte simogatni a vállam meg a hajam meg ilyeneket mondott hogy szeretne velem kettesben találkozni, adjam meg a számom stb.. én alapból elég harcias vagyok, megvédem magam, de itt egyszerűen ledöbbentem, annyira hogy reagálni sem tudtam. aztán ahogy visszajött a nővér és visszakaptam a TB káryám elsiettem ahogy tudtam. szerintetek ez nem gáz? az orvosoknak simán szabad ilyeneket?

2014. márc. 2. 04:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%

Miért, szerinted van olyan törvény, hogy aki elvégzett egy orvosi egyetemet, annak nem szabad ismerkednie?!

Vagy ezt mégis, hogy gondolod?

Vagy az zavar, hogy a munkahelyén találkoztatok?


"alapból elég harcias vagyok, megvédem magam"


Hát ez aranyos, bár megvédeni magad majd akkor kell, ha üldöz 15 kiéhezett ka-ncigány, nem föltétlenül akkor, mikor egy értelmes ember megpróbál ismerkedni veled.


Egyébként mindig ilyen elutasító vagy, más helyzetben is?

Mert akkor elég nehezen fog menni a pasizás...

2014. márc. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

az zavar, hogy én egy "beteg" voltam, ő meg orvos, aki előtt azért vettem le a nadrágom hogy el tudjon látni, nem azért hogy a bugyim láttán máris fantáziálni kezdjen és SIMOGASSON a megkérdezésem nélkül.

eddig az orvosokra mindig úgy néztem mint akik segítenek rajtam, és nem voltam előttük szégyenlős, de ezzel most nagyon betett az imidzsüknek nálam a krapek.

2014. márc. 2. 04:59
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
Bár engem simogatna valami jóképű doki!
2014. márc. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1. szerintem nem volt jóképű, kinek mi jön be

2. én még nagykorú sem vagyok ő meg már legalább 30

3. mégha jóképű és korban hozzámillő lenne akkor is előbb esetleg megkérdezné, hogy van-e barátom, vagy megsimogathat-e, nem??

2014. márc. 2. 05:16
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

Kiszolgáltatott helyzetben voltál. Ez így semmiképp sem normális. Az orvos-etikai szabályokkal nem fér össze az ilyen viselkedés. Simogatással kezdeni egy ismerkedést, egyenesen undorító.

Köztudott, hogy éjszaka az ügyeletes orvosok és nővérek közt mi folyik. Úgy látszik, az az orvos már nem tudja, hol a határ. Ez ugyan olyan, mint ha egy tanár kikezd egy diákkal.

2014. márc. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Lehet az első válaszoló volt az orvos. :D
2014. márc. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%
Kamu.
2014. márc. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Ez a fajta viselkedés ellent mond az orvosi szerepnek, illetve etikátlan. Tehetsz panaszt a felettesénél, de nem vagyok optimista. Már ott tartunk, hogy nem a bűnösöknek kell bizonygatni az ártatlanságát, hanem az ártatlannak, hogy nem bűnös.
2014. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

"vagy legalább megkérdezné hogy megsimogathat e" XDDD Elképzelem ahogy megkérdezi miután levetkőztél...


"szerintetek nem gáz?","Ez normális" Ezt miért kell megkérdezni?Nyilván hogy túl messzire ment.De ettől függetlenül mindenkinek szabad ismerkedni,csak lassabban,ez is tök egyértelmű.


Az elég nagy probléma hogy emiatt az orvos miatt el fogsz ítélni más olyan orvosokat akik tisztességesek,erkölcsösek a betegeikkel.


Egyébként kissé kamu szag van itt.

2014. márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%
Ezt csak szeretnéd, kérdező.
2014. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!