Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Siófokiak figyelem! Ki ismeri...

Siófokiak figyelem! Ki ismeri azt a lányt, aki a vásárcsarnoknál lévő háztartási boltban (ami már be is zárt nemrég) dolgozott? Egy magas, nagyon szép arcú, kicsit molett lányról van szó.

Figyelt kérdés
siófoki, lány, molett

2014. márc. 3. 16:33
 1/7 anonim válasza:
Asszem tudom kiről beszélsz, barna haja van, zöld szeme, tonna smink van a fején és skizofrén, mentális problémái vannak, nagyon komoly szinten. Ismerem, haverom sírva menekült tőle..
2014. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg miatta zárt be a bolt is!
2014. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hehehe :D

Én nemsokat tudok róla, néha láttam csak. Nemtudom, hogy tényleg ilyen bolond lenne-e szegény, mindenesetre én azért megd...ám 1x, nade mindegy :)

2014. márc. 5. 14:43
 4/7 anonim válasza:
Csak nyugodtan, senki nem tiltja.... gumival szereti, cidázni utál, pénzéhes, ami kocsija van azt is az exétől kapta.. katasztrófa :) de sok sikert hozzá, kérd meg egyszer mossa le a vakolatot a fejéről, lehet kiábrándulnál belőle :D
2014. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja és ne csodálkozz, kéthetente kap idegösszeroppanást.
2014. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Biztos arról a csajról van szó, akire gondolok? Egy fekete hajú csaj, amikor megnyílt az a bolt, akkor rajta volt a csaj a szuperinfó címlapján is valamennyire.

Ha igen, és utál szopni az nagy kár, mert leginkább leszopatni akartam :)

2014. márc. 12. 21:20
 7/7 A kérdező kommentje:
És nem tud valaki egy pár infót arról a vörös hajú, nagy fenekű (de tetszetős:) ) csajról, aki a vásárcsarnokban dolgozik? Valami sajtféleségeknél szokott állni a vége felé. Nekem bejönne :))
2014. jún. 21. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!