Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem abban az országban...

Ha nem abban az országban élek ahol szeretnék, akkor mi értelme van az életemnek?

Figyelt kérdés

Tudom most írjátok majd a szokásos dolgokat pl.:család,munkahely,párkapcsolatok,barátok,rokonok,stb…

Családot/párkapcsolatot álmaim országában akarok. Dolgozni szintén.

Rokonaim pedig nincsenek.

5-6 igaz barátom van.Ketten mennek külföldre(Németország),Másik barátom Budapestre költözött.

Szóval velük annyira nem tudok/fogok tudni beszélgetni.(Persze van Skype,stb..de az már nem ugyanaz)

Nem tudom itt elképzelni az életemet.

Az hogy melyik országról van szó az legyen az én titkom de a lényeg hogy nem európai országról van szó.


2014. márc. 3. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az életedet te alakítod, ha te máshol akarsz élni azt is megteheted. Nincs akadálya.
2014. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

És mi tart vissza az elköltözéstől?


Nyelvet kell tanulni, és hagyd ott te is Magyarisztánt.

2014. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Usa
2014. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg el akarsz költözni akkor menj. Mi tart vissza?

Én (még) nem álmaim országában élek, de már nem Magyarországon :)

2014. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató és támogató válaszokat.

Tanulom a nyelvet és főiskolára is jelentkeztem.A baj csak az hogy én itt már nagyon nem érzem jól magam és nem tudom képes leszek-e kibírni még kb. 5 évet ebben az országban.

Más európai országba nem szeretnék menni mert az csak még bonyolultabbá tenné az életemet.(új barátaim lennének,új ismerőseim,új munkahelyem,esetleg párkapcsolatom.De én ezt nem szeretném mert ha megszoknák egy másik európai országot akkor biztos hogy onnan már nem szívesen költöznék el.Viszont én álmaim országában akarok élni.Középiskolás korom óta arról álmodók hogy ott éljek.)


És nem nem az USA-ról van szó. Az rosszabb mint Európa.(legalábbis számomra)

2014. márc. 5. 23:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de mi tart vissza?

Én annak idején kitaláltam, hogy világot akarok látni, elmentem fél évre Dél-Amerikába. Aztán otthon éltem, jöttek a gyerekek, de kb 4-5 éve nyavalyogtam és én is éreztem, hogy otthon nem jó, de én Európában akartam most maradni. Kicsit több mint egy éve adódott egy lehetőség amire azonnal lecsaptam, felpakoltam a családot és elindultunk. Én egyedül jöttem a gyerekekkel, 300 kiló csomaggal amit egyedül pakoltam össze, nem mondom hogy mindig minden simán ment, de végül sínre kerültünk.


Ha menni akarsz, akkor nem rinyálni kell, hanem keresni a lehetőségeket, gyűjteni másoktól a jó és rossz tapasztalatokat, tanácsokat, aztán egyszer összejön. Nem azonnal, nem 2 hét múlva, de ha nem is teszel érte csak sírsz, hogy mi értelme van az életednek, akkor nem is fog történni semmi.

2014. márc. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az az értelme az életednek, hogy összekapod magadat és elmész abba az országba, ahol élni szeretnél.

Én már 11-12 éves koromban tudtam, hogy nem akarok itt élni, és el is határoztam, hogy teszek érte! Mindössze 1,5 év választ el attól, hogy kijussak oda!

2014. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!


Természetesen keresem a lehetőségeket és mindent megteszek az álmaimért.

Csak mégis bennem van az, hogy ez rengeteg időbe és verejtékbe fog telni.

Egyébként én is 12-13 éves korom óta tudom hogy nekem ott KELL élnem:)

2014. márc. 9. 19:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, csak én az USAval, tudom, hogy nekem ott fog elkezdődni az igazi élet. Addig is, a feladat az, hogy megtanulj türelmesnek lenni, céltudatosnak, tanuld a nyelvet, építs kapcsolatokat, csinálj kezdőtőkét, és egy nap el fog jönni a perc amikor álmaid helyén kelsz fel reggel az ágyból. Látnod kell a célt és hinni benne, és akkor minden könnyebb. (drukkolok neked)
2014. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!