Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek van értelme ebben...

Szerintetek van értelme ebben a szegény országban/világban gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
baba
2012. nov. 21. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez már megint egy idióta kérdés. Akkor ne is egyen az ember mert úgy is meghal egyszer. Persze hogy van értelme, az életnek nincs értelme gyerek nélkül egy bizonyos kor után. :)
2012. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem olyan sokan mondták idősebb szülők, hogy a mai világban nem érdemes gyereket vállalni. De kérdem én, hogy akkor minek élünk? Az ember egyik és szerintem legfontosabb célja, hogy utódot hozzon a világra. Még ha úgy tűnik is, hogy sz"r az élet, akkor is szükség van egy csöppnyi boldogságra.
2012. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg egyetlen értelme van ennek a rohadt világnak, bárhol is élj az a gyerek!!! Nem a szegény ország a lényeg, a lényeg az egészség!
2012. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha neked a körülményeid irányítják a vágyaid, akkor nem. A szerelemnek sincs értelme, hisz megbánthatnak, elhagyhatnak. Enni sincs értelme, mert elfogy a kaja és éhes leszel megint. Minek érte küzdeni? De ennyiből minek élni? Az én életem célja a boldog család, szerető szülők és gyerekek. Körülményektől függetlenül 1-2 gyerek bele fog férni akárhogy is. Meg lehet oldani. Ha neked nem célod gyermeket vállalni, nem kell a "világra" fogni. Mondd ki, hogy nem akarsz anya lenni és kész. Ez korrektebb, mint másokat okolni. Aki anya akar lenni, tűzön-vízen valóra is váltja. Ahogy ősrégen, amikor még fűtés, víz, villany stb nélkül is éltek boldog emberek, úgy most is! Aki meg nem akarja, nem csinálta akkor sem, meg most sem.
2012. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Igen.

Vagy tán csak a pénzesek kiváltsága a gyermek? Még ma is simán el lehet tartani akár 5 gyereket, kérdés mennyire hajlandó a lemondásra a szülő.

És nem az éhezésre vagy a nyomorra gondoltam!

2012. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Maximálisan egyetértek az előttem szólókkal.
2012. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Amikor a fiamat a kezembe vettem-veszem,ölelem,a világ minden gondja apró kis mákszemnek tűnik.Csak azt érzem ezért érdemes élni semmi másért :)És míg bennem erő van,addig küzdök érte,legyen bármilyen sanyarú világ is,csak nevetni lássam :)))))
2012. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%
Nincs,nem eladható termék.
2012. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

Oh 9-es... apád kent volna inkább a falra :-DDDD

Ez nem kérdés van-e értelme. Nélküle nincs értelme élni... annyi öröm, és boldogság ami semmi pénzel nem megvehető...

2012. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!