Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A nők túlzott emancipációja...

A nők túlzott emancipációja vagy sem, több országban vannak női katonák akik harcoló alakulathoz tartoznak? Mi értelme ennek? A fenntartásuk elég költséges, hogy csak úgy propaganda célból vannak.

Figyelt kérdés

Ez nagyhatalmaknál akár több százezres létszámba is előfordulhat (USA,Kína,Oroszország)

A rendőrségnél és a büntetés végrehajtásnál megértem a nők alkalmazását mert vannak női bűnelkövetők de a katonaságnál?

Tudom vannak olyan beosztások amiket nők is elláthatnak egészségügyi,tolmács,informatikus,közgazdasági,nem ezekre értem.


2011. júl. 13. 08:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A nők akartak egyenjogúságot...

Hozzátartozik,tessék lenyelni.

2011. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ha egy nő annyira harci alakulatba kar menni, menjen. Elég furcsa nő szerintem az ilyen, de ha ragaszkodik hozzá, menjen.
2011. júl. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kötelezően nem nagyon soroznak nőket, talán Izraelt leszámítva.
2011. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bix ***** válasza:
75%

"Hozzátartozik,tessék lenyelni." maximálisan egyetértek:D


engem nem zavar hogy vannak női katonák, aki arra jelentkezik hát tegye. joga van hozzá, innentől lehet itt verni az asztalt, akkor is megteheti.

2011. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szamóca.. válasza:
44%

"Hozzátartozik,tessék lenyelni."

szerintem a kérdésben nem ez a problémafelvetés. akik annyira emancipáltak, azok akarják is. az igazi emancipált nő nem csak azt várja el hogy kiváltságai legyenek, de felfogja hogy ezzel együtt elveszít néhány kiváltságos jogot, és nem várja el hogy kihúzd a kis popója alatt a széekt.

a kérdésben a probléma szerintem ott van, hogy minek hagyják, ha nyilvánvalóan veszteséges - mind fenntartásilag, mind pedig gyakorlatban, ugye ha akadályozza a nő a többit.


ésbár én is vallom hoyg a legtöbb midnent amit a férfi meg tud tenni azt a nő is, de ez valóban hülyeség ebben a formában. ez az egész eltúlzása... sokan nem tudják flefogni az amúgy létező különbségeket, és így akarják levezetni, bebizonyítanih ogy ők is jók katonának. a szerencséjük hogy nem látszik kristálytisztán a kár...

2011. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden hadsereg veszteséges.
2011. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Makkos Hal válasza:
73%

Ahogy nőknél vannak fiús alkatok illetve fiúsan gondolkodók.

Úgy férfiaknál is.

Nincs ezzel semmi baj. Ha a terheléseket nem bírják, úgy menesztik Őket.

A probléma akkor van, ha teljesíteni nem akar. Viszont a fiúk közt kiváltságokat akar, mint Nő.

Így az Ő feladatát is a fiúknak kell ellátni.

Kitüntető bájaival pedig mindenkit nem jutalmaz…

2011. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

A minden területre kiterjedő női-férfi egyenlőséggel egyetértek.


ÉS Minden költséges a katonaságnál (nem ingyen van az üzemanyag, a lövedék, stb), kétlem, hogy a nők kiképzése drágább volna. Ha így lenne, és nem hoznák be a hasznot, nem alkalmaznák őket. Haszonközpontú világban élünk. Szerintem a feltevésed nem helytálló.

2011. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nos úgy gondolom nincs mögötte teljesítmény csak propaganda célból és a adott nagyhatalom hadseregének elméleti létszámának fenntartására szolgál.

Mert háború esetén nem női alakulatokat küldenek ,valamint hallottam hogy a felvételi teszt könnyebb is a nőknek.

2011. júl. 14. 01:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincsenek százezres létszámban harci alakulatoknál.

Az USA -nál konkrétan nem lehetnek tagjai szárazföldön is harcoló alakulatnak, legfeljebb légi vagy vizi járművekben kerülhetnek harcérintkezésbe. Emellett Oroszországban nem sorozzák be őket.

2011. júl. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!