Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Holnap elmegyek itthonról...

Holnap elmegyek itthonról örökre, Pestre.70e forintból mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

A tervem: vagy új élet, vagy halál.

18 éves fiú vagyok.


2014. márc. 3. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
éhen nem halásra pont elég.
2014. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van munkád és lakhatásod, akkor oké. Ha nem, akkor az égvilágon semmire sem elég ennyi pénz.
2014. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1) arra a pénzre nagyon kéne vigyázni ám..nagyüzembe megy a lopás 2) van hol lakni? ez a döntő: mert csak így tudsz új életet kezdeni 3) munkát találni-> szállást és úgy nekivágni a világnak
2014. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most kezdjünk el kollektívan sajnálkozni.
2014. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van hova visszamenned? 70e ft-ból egy hónapig megélsz, ha többen vagytok egy szobában. De sokan hónapokig nem találnak munkát, nem olyan egyszerű ez.
2014. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért akarsz Pestre menni örökre?
2014. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de azt tényleg gondold át hogy miként vigyázol a pénzre. Rengeteg a rablás.
2014. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem túl sokat... Van hol laknod? Vár a munka? Ez egy hónapig se tart ki, ha pedig baromi nagy szerencsével állást találnál már másnap, fizetést úgyis egy hónap múlva kapsz... persze HA találsz azonnal állást, de 18 évesen milyen szakmád van?
2014. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szedd már össze magad! Mit vernyákolsz itt, legyél férfi, nézz szembe a dolgaiddal ott ahol most vagy, ne pattogj.
2014. márc. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 *Nekomimi* ***** válasza:
A halált azt inkább hagyd. Viszont 70 ezerből nem mész messzire. Ha nagyon beosztod, akkor ahogy előttem is írták, pont elég, hogy ne halj éhen... A helyedben én jól meggondolnám, hogy tényleg el-e megyek örökre. :S Mikor én voltam 17-18, sokszor mondtam ezt, aztán mégse mentem sehová...
2014. márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!